Rozrywka

Fani Will Young emocjonują się, gdy gwiazda otwiera się na temat samobójstwa brata w „łamiącym serce” filmie dokumentalnym?

Fani Willa Younga byli zdruzgotani po obejrzeniu „rozdzierającego serce” filmu dokumentalnego o samobójstwie jego brata bliźniaka, Ruperta.

Rupert walczył z problemami ze zdrowiem psychicznym młodego człowieka i tragicznie odebrał sobie życie w lipcu 2020 roku.

Nowy dokument Willa na Channel 4, Will Young: Losing My Twin Rupert, został wyemitowany dziś wieczorem (10 maja) i ujawnił szczegóły dotyczące tragicznej przeszłości Ruperta i walki z jego zdrowiem psychicznym.

Kilka minut po rozpoczęciu filmu widzowie zabrali się do mediów społecznościowych, aby pochwalić gwiazdę po otwarciu o śmierci Ruperta.

Jeden z widzów napisał: „Jesteś wyjątkowo dobrym bratem i człowiekiem, Will. Musiało być ciężko przejść przez to wszystko i opowiedzieć nam o tym. Pomogłeś w ten sposób niezliczonym innym. To ogromna odwaga i życzliwość. Dziękuję.”

Fani Will Young byli zdruzgotani po obejrzeniu „rozdzierającego serce” filmu dokumentalnego o samobójstwie jego brata bliźniaka, Ruperta (Zdjęcie: Channel 4) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Drugi napisał: „Will Young potwierdzający, jakim jest naprawdę uroczym facetem, na #channel4. Przygnębiony słuchaniem, jak wspomina o swoim bracie bliźniaku, którego wyraźnie uwielbiał”.

Kolejny tweet: „Wywracanie oczu na Willa Younga tracącego mojego bliźniaka… tak łamiące serce”.

Podczas gdy czwarty został opublikowany: „Dziękuję bardzo za podzielenie się swoją historią. Bardzo pomaga świadomość, że ktoś przechodzi przez to samo. To, co powiedziałeś, odbiło się bardzo głębokim echem. Dziękuję”.

Dokument Willa: Will Young: Losing My Twin Rupert, wyemitowany dziś wieczorem i ujawnił szczegóły dotyczące tragicznej przeszłości Ruperta i walki z jego zdrowiem psychicznym (Zdjęcie: Kanał 4)

Inny powiedział: „Cóż za cudownie wnikliwy i rozdzierający serce dokument. Wiem, jak trudno jest uzyskać pomoc z doświadczenia rodzinnego. Ale słysząc, jak jest tak szczery na temat jego urazy i gniewu wobec nałogu, a jego brat był odważny i pokrzepiający”.

43-letni Will ujawnił, że zdał sobie sprawę, że „nie może uratować” swojego brata bliźniaka, Ruperta, który przed odebraniem sobie życia walczył z długotrwałym uzależnieniem od alkoholu i środków przeciwbólowych.

W dokumencie Channel 4 Will rozmawiał z ludźmi, którzy również walczą z uzależnieniem, w tym z podcasterem, pisarką i działaczką Melissą Rice.

(Zdjęcie: kanał 4)

W szczerej rozmowie z Melissą były zwycięzca Pop Idol przyznał, że czuje się „bardzo wdzięczny”, że dostał 42 lata Ruperta.

Piosenkarz zdradził, że spędził „dużo czasu” martwiąc się o Ruperta, ale przyznał, że nadal jest dumny ze swojego brata.

Powiedział: „Byłem z niego dumny. Założył organizację charytatywną, pedałował po Tamizie i zebrał około 50 000 funtów, a wszystko to zrobił na własnych plecach.

Will zakończył dokument mówiąc: „Mówienie o nim jest miłe, w ten sposób utrzymujemy ludzi przy życiu”.

Aby uzyskać wsparcie emocjonalne, możesz zadzwonić na całodobową infolinię Samarytan pod numer 116 123, wysłać e-mail na [email protected], odwiedzić oddział Samarytan osobiście lub odwiedzić stronę internetową Samarytan.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button