Rozrywka

Fani wściekają się, że Naby Keita jest „najbardziej frustrującym graczem”, który próbuje przegapić pewien gol

Kibice Liverpoolu wściekali się na Naby’ego Keitę po tym, jak „najbardziej frustrujący” gracz na boisku pomylił swoje linie przeciwko Aston Villi.

Po szaleńczym otwarciu meczu na Villa Park – w którym obie strony znalazły bramkę – Liverpool zaczął wchodzić w ich rytm. Jednak, gdy Kieta otrzymał szansę wystrzelenia the Reds przed siebie, spektakularnie nie trafił.

Keita nie trafił w piłkę, kopiąc stojącą nogę, co pozwoliło Villi pozbyć się niebezpieczeństwa, które naprawdę powinno być drugą bramką Liverpoolu. A fani wściekają się na Kietę w mediach społecznościowych z powodu chybienia pomocnika.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Jeden z fanów wściekł się w odpowiedzi na tę panikę: „Keita jest najbardziej frustrującym graczem w historii!”

– Keita jest okropny – nasz najgorszy pomocnik i najgorszy transfer ostatnich lat – dodał drugi. Trzeci tweet: „Szkoda, przepraszam, nie ma wymówek na tym poziomie”.

– Musi zostać sprzedany, miał 5 dobrych meczów w ciągu 2 lat, nie broni się dobrze, nie atakuje dobrze, od czasu do czasu dobrze drybluje i podaje, ale to wszystko – powiedział z niedowierzaniem czwarty.

Czy uważasz, że Liverpool powinien sprzedać Kietę? Daj nam znać w sekcji komentarzy

Fani wściekali się na Keitę, a niektórzy nawet wezwali go do sprzedaży (Zdjęcie: John Powell / Liverpool FC przez Getty Images)

Keita przyciągnął również ogień fanów Liverpoolu za swoją rolę w szybkim otwarciu Aston Villi we wtorkowy wieczór.

Pomocnik nie był w stanie wybić pierwszej piłki w pole karne, co dało Villa drugą szansę, a trzecia po słabej obronie w polu karnym pozwoliła Douglasowi Luizowi wbić piłkę do siatki.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button