Rozrywka

Fani wspierają zdjęcie Christiny Haack „Kids Come First” z Tarkiem El Moussą, Heather Rae Young i Joshua Hall

TL; DR:

  • Christina Haack zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym widać, że wraz z mężem Joshuą Hallem, byłym mężem Tarkiem El Moussą i jego żoną Heather Rae Young uczestniczy w wydarzeniu dla swojej córki.
  • Fani chwalili Christina na Wybrzeżu gwiazda za jej wspólne rodzicielstwo.
  • Wcześniej Christina Haack i Tarek El Moussa otworzyli się na temat wspólnego rodzicielstwa.
Krystyna Haack | Allen Bieriezowski/Getty Images

Co-rodzicielstwo kudo. Fani oklaskują Christinę Haack za wspólne rodzicielstwo z jej byłym mężem Tarkiem El Moussa po tym, jak zostali zauważeni ze swoimi partnerami Joshua Hall i Heather Rae Young. Dowiedz się, jakie wydarzenie przyniosło pary po tym, co Haack określił jako kilka „bardzo ciężkich tygodni”. Plus to, co 38-latek uważa za „wspólne rodzicielstwo 101”.

Christina Haack mówi, że „dzieci są pierwsze” na zdjęciu na Instagramie z Joshua Hall, Tarek El Moussa i Heather Rae Young

W poście na Instagramie z 12 maja Haack udostępniła zdjęcie ze szkolnych dni otwartych dla swojej 11-letniej córki Taylor El Moussy. Był tam z nią jej mąż Hall, którego potajemnie poślubiła po roku randek. Był tam również El Moussa, były mąż Haacka i ojciec Taylora, obok Younga, którego poślubił w październiku 2021 roku.

Obie pary pozowały razem z Taylorem pośrodku, uśmiechając się do kamery. „Współrodzicielstwo 101” – napisał Haack w podpisie. „Dzieci są na pierwszym miejscu. Otwarty dom Taylora. Następnie idzie do gimnazjum”.

Post Haacka na tym się nie skończył. Przekazała również aktualne informacje o tym, jak ona i syn El Moussy, Brayden, radzili sobie od czasu nagłej operacji w Dzień Matki, aby usunąć wyrostek robaczkowy i uchyłek Meckela.

„Brayden dobrze się regeneruje i wszyscy jesteśmy wdzięczni” – napisała obok emoji z białym sercem. „To były bardzo trudne tygodnie, gotowe na trochę spokoju 🙏.”

Zobacz ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Christinę Hall (@christinahaack)

Fani chwalą współrodzicielstwo Christiny Haack: „Wszyscy wygrywają”

Zwolennicy Haack wykorzystali komentarze, aby pochwalić gwiazdę HGTV i jej współrodziców.

„Dumny z Was WSZYSTKICH❤️👏 WOLNO TUTAJ WYSYŁAĆ. Zacznij normalizować zdrowe [sic] nawyki współrodzicielskie” – napisała jedna osoba. „Co-rodzicielstwo jest trudne. Dogadywanie się z małżonkiem twojego byłego jest trudne. Ludzie, którzy nigdy nie mieli z tym do czynienia, nie rozumieją i szybko rzucają kamieniami. Oklaskiwam cię. ”

„Wspaniale jest widzieć udane współrodzicielstwo”, powiedział inny, dodając „każdy wygrywa, zwłaszcza dzieci”, obok emoji z klaskaniem w dłonie. „Kiedy opanujesz wspólne rodzicielstwo, wszystko inne jest sosem. Dzieci zawsze na pierwszym miejscu. Wy robicie świetną robotę” – dodał inny.

Inne komentarze obejmowały takie rzeczy, jak: „Jesteście wspaniali”, „Jestem pewien, że Taylor naprawdę cieszyła się z waszej czwórki razem w jej otwartym domu!” i „Zdecydowanie najpierw dzieci”.

Pozytywna reakcja posta Haacka na Instagramie pojawia się prawie tydzień po operacji Braydena i napiętej interakcji podczas meczu piłki nożnej z udziałem Younga. W międzyczasie Haack prowadzi również walkę o opiekę. Jej były mąż Ant Anstead chce mieć pełną opiekę nad ich dwuletnim synem, Hudsonem.

Dawne gwiazdy „Flip or Flop” już wcześniej otworzyły się na temat wspólnego rodzicielstwa

Tarek El Moussa i Christina Haack | Paul Archuleta/FilmMagic

Post Haack na Instagramie nie był pierwszym przypadkiem, w którym podzieliła się szczegółami swojego wspólnego rodzicielstwa. Ona i El Moussa otwierali się na ten temat przez lata, gdy dzielą opiekę nad Taylorem i Braydenem.

Po operacji ich syna Haack i El Moussa rozmawiali o współpracy z Hallem i Youngiem w celu przetrwania stresującego doświadczenia.

„Szczerze, wiesz, naprawdę skupiamy się na naszym gospodarstwie domowym”, powiedział El Moussa Us Weekly na początku maja 2022 r. Następnie powiedział, że on i Young „mają pewne rzeczy, które robimy w naszym gospodarstwie domowym, podczas gdy Haack„ koncentruje się na swoim gospodarstwie domowym i są pewne rzeczy, które robi w swoim domu.

Dodał, że „starają się być na tej samej stronie tak często, jak to możliwe”.

POWIĄZANE: Christina Haack wzięła tylko 5-tygodniowy urlop macierzyński po swoim pierwszym synu: „Cierpię z powodu winy mamusi”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button