Rozrywka

Fani wybuchają Scheana Shay po ogłoszeniu nowego biznesu

Getty Scheana Shay

Gwiazda „Vanderpump Rules” Scheana Shay i jej narzeczony Brock Davies mają roczną córkę o imieniu Summer Moon Honey Davies. 20 czerwca 2022 r. Shay zabrała się na Instagram, aby podzielić się tym, że wypuściła linię rzęs o nazwie Viva Verano, co oznacza długie życie lata. Zdjęcie przedstawiało Shay trzymającą trzy pudełka sztucznych rzęs, przechylając głowę i patrząc bezpośrednio w kamerę.

„Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach Nadszedł wreszcie dzień! @vivaveranolashes są TERAZ dostępne! Mamy 3 style… Lato, Księżyc i Miód! Już dostępne na zakupy!” napisał Shay w podpisie posta.

Kilka gwiazd Bravo zgromadziło się w sekcji komentarzy pod wpisem, aby pogratulować Shay jej nowego biznesu.

„Dumna z uuuuu”, napisała była gwiazda „Summer House” Hannah Berner.

„przepiękny!! 😍 nie mogę się doczekać, aby je założyć” – skomentowała współgracz Shay’a z „Vanderpump Rules” Ariana Madix.

21 czerwca użytkownik Reddita przesłał obraz logo firmy i zdjęcie Shay z jej rzęsami na subreddit „Vanderpump Rules”.

„Słynne rzęsy Scheana” – czytamy w podpisie posta na Reddicie.

Użytkownicy Reddita podzielili się swoimi opiniami na temat linii rzęs Scheana Shay

Wielu fanów Bravo podzieliło się swoimi opiniami na ten temat w komentarzach.

„Dosłownie nikt nie mówił o rzęsach scheanas. Może scheana bije się, ale nie jej rzęsy” – zapewnił komentator.

„Dosłownie nigdy nie patrzyłam na Scheanę i pomyślałam, że zastanawiam się, jakie ma rzęsy, i jestem typem dziewczyny, która nosi rzęsy na większości specjalnych wydarzeń. Branding też jest okropny. Mówię to jako Latynoska, która rozumie, jak się nazywa, ale nie mam związku z rzęsami” – podzieliła się inna osoba.

„Te rzęsy wyglądają, jakby były do ​​bani, także dlaczego wybrała to zdjęcie lol 😂 Nie staram się być złośliwa, ale wygląda w tym dziwnie. Jakby to był najlepszy, jaki dostali?! 👀😂😂😂” – stwierdził widz Bravo.

Kilku użytkowników Reddita podzieliło się również problemem z wyglądem logo.

„Co to za dziewczyna z czcionkami 👀”, napisał komentator.

„Co w h*** MS Paint? Teraz wiem, że stać ją na zrobienie profesjonalnego logo. Jestem pewien, że w jej komentarzach IG jest nie mniej niż 100 osób, które reklamują ich firmy graficzne. Chciałem zapytać, czy Brock zrobił dla niej to logo, ale jest napisane poprawnie, więc wiem, że nie – dodał inny.

„To NIE może być Logo!! Co w Clip Artu?!” zapytał inna osoba.

„Jako apologeta Scheana… ​​frajerze. Podnoszenie rzęs na zdjęciu, pieprzona amatorska czcionka, fakt, że w tych rzęsach nie ma absolutnie nic szczególnego ani szczególnego… Na tych wszystkich zdjęciach też wygląda po prostu ŹLE. Zwykle myślę, że jest taka ładna, więc nie wiem, co się stało, ale to nie jest dobre”, wtrącił fanowi „Vanderpump Rules”.

Lala Kent powiedziała, że ​​pomogła Scheanie Shay z jej linią rzęs

Podczas podcastu „Give Them Lala” gwiazdy „Vanderpump Rules” w czerwcu 2022 r., Lali Kent, powiedziała, że ​​pomogła Shay w wyborze jej produktów.

„Muszę jej pomóc wybrać, które style i powiedziałem, że to te, które lubię, ale to twoja linia, więc ma te duże, piękne oczy, które poradzą sobie z praktycznie każdym rodzajem rzęs. nie mogę. Wyglądam jak pijana kukiełka, jak jedna z tych lalek, w których zamykają oczy. Tak zaczynam wyglądać. Więc po prostu dałem jej swój wkład w to, co działa najlepiej na moje oko, kto wie, czy to wzięła, czy nie. Ale wiem, że wszystkie style są niesamowite” – stwierdził autor „Give Them Lala”.

CZYTAJ DALEJ: Teresa Giudice zapewnia rzadką aktualizację dotyczącą córki Gabrielli

Więcej Heavy w Bravo TV News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button