Rozrywka

Fani wysyłają miłość po tym, jak Bravo Star ujawnia, że ​​jego matka zmarła

Pixabay Były gwiazdor rzeczywistości opłakuje śmierć swojej matki.

Były gwiazdor Bravo opłakuje stratę swojej matki.

19 września 2022 r. Larry Birkhead podzielił się tragiczną wiadomością, że zmarła jego mama, Nancy Birkhead.

„Nie publikuję dużo. Nigdy też nie pisałem o mojej mamie, ponieważ była tak prywatna. Jednak w sobotę moja mama zmarła po tym, jak przegrała drugą walkę z rakiem płuc. Przetrwała wszelkie oczekiwania swoich lekarzy i zrobiła wszystko… dobrze po swojemu” – Birkhead napisał wpis na swoim Instagramie.

„Przez ostatnie półtora roku poświęciłem swój każdy dzień na jej żonglowanie jako opiekunka i samotna matka. Była jedną z tych, które dorastały, gdy palenie było promowane jako „efektowne”. Cieszę się, że już nie cierpi i nie cierpi. Miała wielką opiekę i wspaniałych lekarzy. Tak bardzo za nią tęsknię. Kocham cię mamo – kontynuował.

Oto, co musisz wiedzieć:

Dziesiątki osób wysłało Birkheadowi kondolencje

Zaraz po tym, jak Birkhead podzielił się smutną wiadomością, ludzie zapełnili sekcję komentarzy pod postem, wielu przesyłało kondolencje i życzenia pokoju w tym czasie żałoby.

– Tak mi przykro, Larry. Wysyłam modlitwy za ciebie i całą twoją rodzinę” – czytamy w jednym z komentarzy.

„Byłeś niesamowity, a ona została pobłogosławiona, że ​​jesteś jej synem i opiekunem. Miała świetne poczucie humoru, tak jak ty, i będzie jej brakować. Twoje poświęcenie było inspirujące i wiem, jak bardzo jest dumna, że ​​patrzy na ciebie z góry” – napisał ktoś inny.

– Bardzo mi przykro. Moja mama ma drobnokomórkowego raka płuca i wiem, jak trudne może być też bycie opiekunem, a moje serce wychodzi za Ciebie i Danilynn [sic]”, dodała trzecia osoba.

„Bardzo przykro mi to słyszeć @larryanddannielynn Bardzo przepraszam za twoją stratę dla ciebie i całej twojej rodziny. Była taką petardą i jestem wdzięczny, że ją poznałem” – czytamy w czwartym komentarzu.

„Bardzo mi przykro z powodu twojej straty, straciłem mojego tatę przez to samo, gdy miał 62 lata, to boli bez względu na wszystko, nie przejdziesz przez to, ale przebrniesz…” powiedział inny użytkownik Instagrama.

Birkhead stracił ojca w 2007 roku

Birkhead stracił oboje rodziców. Jego ojciec, również Larry Birkhead, zmarł w grudniu 2007 roku, zaledwie 10 miesięcy po tragicznej śmierci Anny Nicole Smith.

„I [had] Właśnie rozmawiałem z moim ojcem, który nie mógł się doczekać, kiedy Dannielynn i ja dołączymy do rodziny na święta. Niestety zmarł w poniedziałek” – powiedział Birkhead w wywiadzie dla Access Hollywood. „Jestem bardzo wdzięczny, że mógł poznać moją córkę. Był niezwykle dumny z mojej walki o poznanie mojej córki, a to daje mi wielką pociechę, wiedząc, że po raz ostatni sprawiłem, że był dumny. Mam nadzieję, że każdy może uszanować naszą prywatność w tym najtrudniejszym czasie – powiedział.

W czerwcu 2018 r. Birkhead udostępnił stare zdjęcie swojego taty na cześć Dnia Ojca.

„Mój tata z Dannielynnem. Zmarł niespodziewanie zaledwie kilka miesięcy później. To jedno z niewielu ich zdjęć, jakie mam razem. Wdzięczny za to w ten #fathersday” – napisał pod postem na Instagramie.

CZYTAJ DALEJ: Tori Roloff włamał się, pokazuje zdjęcia Aftermath

Więcej Heavy w wiadomościach Bravo TV

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button