Rozrywka

Fani zdenerwowani, gdy Katy Perry ujawnia gadżety koncertowe o wartości 6 000 USD: „Żadna KatyCat tego nie kupuje”

W Resorts World trwa pierwsza rezydencja Katy Perry w Las Vegas.

Najwięksi fani Katy Perry, zwani KatyCats, uwielbiają to, jak gwiazda popu i sędzia „American Idol” nieustannie zachwyca ich przepięknymi kostiumami i koncertami. Jej rezydencja „Katy Perry: Play” w Las Vegas nie zawodzi, a każdy pokaz rozwija się jak czteroczęściowa fantazja, pełna niesamowitych rekwizytów i scenografii, od gigantycznej toalety na scenie po tańczące grzyby.

Aby upamiętnić ten przeogromny koncert, Perry właśnie zaprezentował nowy przeogromny koncertowy gadżet — wysadzane kryształami torebki w kształcie grzyba. Ale niektórzy „KatyCats” twierdzą, że nowe błyszczące pamiątki również są nieosiągalne, zirytowane, że cena każdej torebki wynosi aż 6195 dolarów.

Perry opublikował film z rozpakowywaniem, aby ujawnić „ekstrawaganckie” torebki

2 sierpnia Perry przesłała swoje wideo do mediów społecznościowych – zaczynając od zbliżenia jednego szeroko otwartego oka, nosząc bardzo długie sztuczne rzęsy i mocny makijaż oczu. Następnie oddaliła obraz, aby widzowie mogli zobaczyć jej całą twarz, i powiedziała: „Umm, więc stworzyłam – lub pomogłam stworzyć – jeden z moich ulubionych gadżetów „Play” z moją przyjaciółką Judith Leiber”.

Projektantka mody Judith Leiber zmarła w 2018 roku w wieku 97 lat, ale była dobrze znana z projektowania i wykonywania kultowych torebek. Perry ujawniła w swoim nagraniu czarne kwadratowe pudełko z napisem Judith Leiber Couture na górze i zaczęła je otwierać jedną ręką, ponieważ jej druga ręka robiła nagranie. Wyciągając z luksusowego pudełka czarną jedwabną torbę, powiedziała: „To ekstrawaganckie, ekskluzywne i szalone. I oczywiście dla największego fana „Play” i/lub każdego, kto lubi… grzyby!”

Perry skupił się na błyszczącej torebce, obracając ją, by pokazać, jak błyszczy w świetle. Publikacja modowa Women’s Wear Daily nazwała ją „minaudierą”, czyli małą, wysadzaną klejnotami torebką bez uchwytów i paska. Ten wydaje się mieć zamiast tego długi, delikatny łańcuszek.

Powiedziała podekscytowana: „O mój Boże, chłopaki, to błyszcząca torebka z grzybami! O MÓJ BOŻE. Dla tych wszystkich fajnych dziewczyn i fajnych facetów.”

W artykule o premierze torebek Women’s Word Daily doniosło, że minaudière zawiera ponad 10 000 kryształków w słuchawkach. Na wierzchu grzybka znajdują się kryształy „w odcieniach jasnoczerwonego syjamu zmieszanego ze szkarłatem i bordo” z płaskimi perłami w różnych rozmiarach. Mostek jest również pokryty kryształami, a wnętrze wyłożone jest metaliczną skórą.

Promowane jako „sztuka do noszenia”, torebki z grzybami mają bardzo mało miejsca na noszenie rzeczy osobistych. Kiedy Perry otworzyła torebkę w swoim filmie w mediach społecznościowych, głośno się zastanawiała: „Zobaczmy, co mogę tu włożyć?”

Wymieniła kilka możliwych przedmiotów, które mogą zmieścić się w małej saszetce. — Wszystkie te niezbędne rzeczy — powiedziała — jak błyszczyk, karta kredytowa, nie wiem, co jeszcze — klucze? Pasek mocy. To takie słodkie.”

Portmonetki z limitowanej edycji są dostępne na stronie internetowej Judith Leiber, w ich sklepie w Resorts World Las Vegas — miejscu koncertów Perry’s Play, a także w wybranych luksusowych sklepach tej jesieni.

KatyCats pytają: „Jak myślisz, jak bogaci są Twoi fani?”

W komunikacie prasowym o torebkach z grzybami Perry powiedział: „Polubiłem te olśniewające minaudiere od momentu, kiedy mogłem sobie na nie pozwolić. Ten ekskluzywny kawałek to najlepsza pamiątka po „Play”.

W poście w mediach społecznościowych Perry’ego wielu fanów komentowało, jak piękna była torebka, mówiąc, że mają „obsesję” i uwielbiają projekt. Ale kiedy ludzie ustalili cenę, nawet najbardziej zagorzali fani Perry’ego zaczęli komentować z zaskoczeniem i frustracją, mówiąc, że nigdy nie będzie ich stać na tak wysokiej klasy koncertowe gadżety.

Jeden z fanów napisał: „zagraj w dziewczynę z towarem, to jest warte tysiące dolarów, żaden katycat jej nie kupuje” z płaczącym emoji.

Inny skomentował: „Podczas gdy jestem wielkim fanem, jak bogaci są Twoi fani? 6200 dolarów za portmonetkę? Może gdybym wygrał na loterii za miliard dolarów. I tak cię kocham.

„Holy S ** t Katy Perry”, napisał inny fan, „Jestem pewien, że większość twoich fanów nie obraca się w gotówce ani nie wygrywa na loterii, nie zrozum mnie źle, to piękny przedmiot, ale bardzo, bardzo drogi”.

Perry jest wieloletnim fanem torebek Judith Leiber; na gali Met w 2019 roku nosiła kopertówkę z hamburgerami, która uzupełniała jej gigantyczną sukienkę z hamburgerami, a w lutym 2022 zabrała wysadzaną kryształami kopertówkę piłkarską na NFL Honors. Inni sławni fani, którzy nosili wysadzane klejnotami torebki – i których z łatwością mogli sobie pozwolić na jedną z grzybowych torebek Perry’ego – to Kim Kardashian, Gwyneth Paltrow, Beyoncé, Jennifer Lopez i Khloé Kardashian.

Więcej ciężkich wiadomości o amerykańskim Idolu

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button