Rozrywka

Fani zirytowani przed premierą 31. sezonu „Dancing With the Stars”

ABC Niektórzy fani są już zirytowani wchodząc w 31. sezon „Dancing With the Stars”.

Niektórzy fani „Dancing With the Stars” już wyrażają irytację 31. sezonem serialu przed premierą.

18 września 2022 roku pokaz potwierdził, że w pierwszą noc zawodów odbędzie się eliminacja, zrywając z tradycją czekania do końca drugiego odcinka, aby wyeliminować parę.

„Czy masz ulubionego #DWTS?” czytamy post. „Głosowanie rozpoczyna się, gdy premiera Dancing With the Stars odbędzie się w poniedziałek o 8:00/5PT i kończy się po ostatnim konkursowym tańcu, więc upewnij się, że streamuj na #DisneyPlus i uratuj parę przed eliminacją pierwszego wieczoru!”

Niektórzy fani są niezadowoleni z decyzji programu

Niektórych fanów „Dancing With the Stars” denerwuje fakt, że podczas pierwszej nocy zawodów odbędzie się eliminacja.

Fani zabrali się do Reddit, aby wyrazić swoje niezadowolenie.

„Naprawdę? To jest do bani, że ktoś już jedzie do domu” – napisała jedna osoba. „Czuję, że pierwszy tydzień powinien zawsze być nieeliminacją, aby dać parom czas na dostosowanie się i wykonanie więcej niż jednego tańca”.

Inna osoba skomentowała: „Wow, to jest szorstkie i szkoda, że ​​chciałbym, żeby tak nie było”.

Inni żałowali, że nie zorganizowali sezonu inaczej.

„Dlaczego nie zrobiliby dodatkowej podwójnej eliminacji?” napisała jedna osoba. „Eliminacja z pierwszego tygodnia wydaje mi się po prostu niesprawiedliwa, zwłaszcza, że ​​po raz pierwszy wszyscy tańczą, a niektórzy mają trudniejsze tańce niż inni”.

Inny skomentował: „Tbh, wolałby mieć kolejną podwójną eliminację niż mieć kogoś w pierwszym tygodniu”.

Jakie tańce są wykonywane podczas premiery?

Każdy z tańców, których oczekuje się w odcinku 31 sezonu „Dancing With the Stars”, został ujawniony z wyprzedzeniem.

Oto, czego widzowie mogą się spodziewać w sali balowej:

Joseph Baena i zawodowa Daniella Karagach wykonają Jive to „Pump It” Black Eyed Peas Selmy Blair, a zawodowa Sasha Farber wykonają walca wiedeńskiego do „The Time of My Life” Davida Cooka Wayne’a Brady’ego oraz zawodowy Witney Carson a Cha Cha do „She’s a Bad Mama Jama (She’s Built, She’s Stacked)” Carla Carltona Sama Champion i zawodowa Cheryl Burke wykonają Foxtrot do „Hold Me Closer” Eltona Johna i Britney Spears Gwiazda TikTok Charli D’Amelio i zawodowy Mark Ballas wykona Cha Cha do „Savage (Major Lazer Remix)” Megan Thee Stallion Heidi D’Amelio, a zawodowy Artem Chigvintsev wykona Cha Cha do „Lady Marmelade” Christiny Aguilery, Lil’ Kim, Mya & P !nk Jessie James Decker i zawodowiec Alan Bersten wykonają Cha Cha do „Sweet Home Alabama” Lynyrda Skynyrda Trevora Donovana, a zawodowa Emma Slater wykona Quickstep do „Dancing With Myself” Billy Idola Daniela Duranta, a zawodowiec Britt Stewart Tango do „Barbra Streisand” w wykonaniu Duck Sauce Teresa Giudice zawodowy Pasha Pashkov wykona Tango do „We Found Love” Rihanny z udziałem Calvina Harrisa Vinny Guadagnino, a zawodowy Koko Iwasaki wykona salsę do „Titi Me Pregunto” Bad Bunny Cheryl Ladd, a zawodowy Louis van Amstel wykona Cha Cha to „Got To Give It Up” Marvina Gaye Jason Lewis i zawodowa Peta Murgatroyd wykonają Cha Cha to „Get Lucky” Daft Punk z udziałem Pharrella Williamsa i Nile Rodgersa Shangela oraz zawodowiec Gleb Savchenko wykona salsę do „When I Grow Up” The Pussycat Dolls Jordin Sparks i zawodowiec Brandon Armstrong wykonają Cha Cha do „I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me)” Whitney Houston Gabby Windey i zawodowy Val Chmerkovskiy wykonają Jive do „As It Was ”Harry Styles

Nie zabraknie również numerów profesjonalnych tancerzy, a także numerów wykonywanych przez zespół podczas całego pokazu.

„Dancing With the Stars” będzie emitowany w poniedziałki o 20:00 czasu wschodniego i 17:00 czasu PT na kanale Disney+.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button