Rozrywka

Film DC Wonder Twins został obsadzony i anulowany w ciągu miesiąca — dlaczego?

Postacie DC Comics, Wonder Twins, zostały po raz pierwszy przedstawione w serialu animowanym The All-New Super Friends Hour z lat 70. XX wieku. Bohaterski brat i siostra Zan i Jayna to istoty pozaziemskie, które aktywują swoje supermoce, dotykając dłoni. Para była wcześniej luźno dostosowana do ekranu, ale teraz DC zdecydowało, że są warte własnego filmu w HBO Max.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

A może oni? Niecały miesiąc po ogłoszeniu castingu do filmu, film został nagle odwołany. Dlaczego film Wonder Twins został odwołany? Oto wszystko, co wiemy.

Źródło: Warner Bros. TelevisionArtykuł kontynuuje pod reklamą. Dlaczego film Wonder Twins został anulowany?

Chociaż stali się popularni dzięki animowanemu programowi telewizyjnemu, Zan i Jayna po raz pierwszy pojawili się na stronach komiksów w towarzyszącej książce Super Friends z 1977 roku. Bliźniacy pochodzą z planety Exxor i są nieformalnie szkoleni na superbohaterów dzięki swoim mocom. Zan może stać się różnymi stanami wody, a Jayna może przybrać postać zwierząt.

Po 1996 roku para stała się podstawą komiksów DC, pojawiała się zarówno w numerach „Young Justice”, jak i „Justice League”. W 2019 roku Wonder Twins miał nawet swój własny miniserial komiksowy zatytułowany „Wonder Twins — Activate”. Wraz z rosnącą popularnością tych mniej znanych postaci, ma sens, że DC chciałoby wykorzystać mniej znaną historię.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

15 kwietnia 2022 roku Deadline ogłosiło, że aktorzy KJ Apa (Riverdale) i Isabel May (Young Sheldon, Y: 1883) zagrają Zana i Jaynę w filmie aktorskim dla HBO Max. Fabuła filmu była trzymana w tajemnicy, ale scenariuszem i reżyserem miał być współscenarzysta Black Adam Adam Sztykiel.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Jednak 1 maja 2022 roku That Hashtag Show poinformowało, że film Wonder Twins został odwołany bez ostrzeżenia i powodu. Anulowanie nastąpiło po oficjalnym połączeniu Warner Bros. z Discovery i od dawna krążyły pogłoski, że Warner Bros-Discovery przebuduje DCEU, z wyjątkiem niektórych filmów, takich jak Czarny Adam, Blue Beetle i Batgirl. Fani zakładali, że projekt został zamknięty przez Discovery w wyniku fuzji, ale te plotki są niepotwierdzone.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Wielu było zszokowanych nagłym odwołaniem filmu, zwłaszcza że trwał casting do złoczyńców filmu, a kręcenie podobno miało rozpocząć się 5 lipca 2022 r. W Atlancie. Opierając się na wycieku wezwania do castingu do postaci drugoplanowych, wydawało się, że Zan i Jayna będą starszymi wersjami postaci uczęszczających do college’u, a nie do liceum, z komediowym tonem podobnym do tego z Shazam.

Niestety, fani Wonder Twins mogą nigdy nie wiedzieć, jak film potoczyłby się z powodu odwołania, ale istnieje możliwość, że DC odbierze go ponownie. Wydarzenie Warner Bros-Discovery UpFront, które odbędzie się 18 maja 2022 r., Prawdopodobnie będzie zawierało aktualizację tego, co dzieje się z DCEU.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button