Rozrywka

Film „One Piece Film: Red” wprowadza Utę do serialu, ale kim ona jest? (SPOILERY)

Uwaga dotycząca spoilera: ten artykuł zawiera spoilery dotyczące filmów jednoczęściowych i jednoczęściowych: czerwony.

Fani One Piece mają na co czekać. Nadchodząca gra karciana, program Netflix z akcją na żywo i gra wideo, które ukażą się w 2022 roku. Wszystko to jest poza dobrze znanym faktem, że anime wciąż jest tworzone – i ma ponad 1000 odcinków w 2022 roku. To właściwie wielki rok dla serii, biorąc pod uwagę, że obchodzimy 25-lecie serii.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Oczywiście tak wielka okazja oznacza, że ​​czeka nas jeszcze więcej. Film One Piece Film: Red ukaże się w Japonii 6 sierpnia 2022 roku, a amerykańscy fani mogą go zobaczyć jeszcze w tym samym roku. Czy zatem kanon filmowy? Oto, co wiemy.

Źródło: Dzięki uprzejmości CrunchyrollArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy Czy kanon „One Piece Film: Red”?

Według Comic Book odpowiedź jest nieco skomplikowana. Toei Animation zajmuje się produkcją anime One Piece, a także dystrybucją One Piece Red. Shinji Shimizu, producent w studiu animacji, powiedział w wywiadzie, że film ma „odrębną historię” od serii. Ale w filmie będą elementy anime.

Na razie nie jest jasne, jakie aspekty filmu zostaną zaczerpnięte z serii One Piece, ale fani zobaczą znajome twarze. One Piece Film: Red podąża za piratami Słomkowego Kapelusza, gdy udają się na spotkanie z artystą o imieniu Uta. Według streszczenia filmu One Piece, fabuła zaczyna się, gdy wszyscy dowiadują się, kim ona jest. Ma ogromną rzeszę fanów, ale przez całą karierę ukrywała twarz. Sytuacja się jednak zmienia, kiedy decyduje się ujawnić światu swoją tożsamość podczas koncertu na żywo.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą Kim jest Uta w „One Piece Film: Red”? Czy jest córką Shanksa?

Tak, w One Piece Film: Red fani na koncercie na żywo dowiadują się, że Uta jest córką Shanksa. Fani serialu wiedzą, że jest wodzem Piratów Rudowłosych, a także jednym z Czterech Imperatorów rządzących Nowym Światem. Poza tym to on zainspirował Małpy do zostania piratem.

Źródło: Animacja Toei

Uta na plakacie „One Piece Film: Red”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Zgodnie z opisem podanym w zwiastunie filmu, Uta jest „najbardziej ukochaną piosenkarką na świecie”. Na razie niewiele więcej o niej wiadomo poza jej sławą. Ale jej strona w One Piece Fandom mówi, że ona i Shanks mieli bliski związek, kiedy dorastała. Kiedy ją zostawił, była naprawdę przygnębiona. Może wtedy zdecydowała się zostać gwiazdą popu.

Źródło: Animacja Toei

Uta w „One Piece Film: Czerwony”

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Twórca serialu Eiichiro Oda chciał, aby kobieta zagrała w filmie One Piece. Do tej pory każdym z nich kierowali mężczyźni.

Na razie nie ma dokładnej daty premiery One Piece Film: Red, który ukaże się w USA, ale Crunchyroll wprowadza go do amerykańskich kin jesienią 2022 roku.

Różne wydarzenia związane z filmem odbędą się również na 2022 Anime Expo. Według Crunchyroll, ten program wydarzeń obejmuje występ na żywo i panel z udziałem producenta One Piece, Shinjiego Shimizu oraz angielskich dubowych aktorów Brandona Pottera (Shanks) i Iana Sinclaira (Brook).

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button