Rozrywka

Finalista DWTS zatrzasnął się za kontrowersyjny ruch w karierze

Finał ABC DWTIS.

Absolwentka „Dancing with the Stars” czuje ciepło po swojej ostatniej współpracy.

Były wokalista Fifth Harmony Normani Kordei, który zajął trzecie miejsce w 24. sezonie DWTS wraz z profesjonalnym partnerem Valem Chmerkovskim, połączył siły ze zdobywcą nagrody Grammy, wokalistą R&B Chrisem Brownem, aby stworzyć nowy teledysk do piosenki „WE (Warm Embrace}). ”

Ale pomimo płynnych ruchów tanecznych Normani nie zdobyła wysokich punktów wśród fanów ze względu na burzliwą przeszłość Browna.

GettyNormani bierze udział w Jingle Ball Z100 w Nowym Jorku w 2018 roku.

Według USA Today, Brown był wielokrotnie oskarżany o przemoc wobec kobiet, w tym jego byłą dziewczynę Rihannę, która oskarżyła go o napaść w 2009 roku i do której Brown przyznał się do winy i został skazany na pięć lat w zawieszeniu. Brown publicznie przeprosił Rihannę w filmie opublikowanym przez TMZ, nazywając jego zachowanie „nie do usprawiedliwienia”.

„Jestem bardzo smutny i bardzo wstydzę się tego, co zrobiłem”, powiedział w 2009 r., „Mówiłem Rihannie niezliczoną ilość razy i mówię wam dzisiaj, że jest mi naprawdę, bardzo przykro, że nie mogłem radzić sobie z sytuacją inaczej i lepiej.”

Brown dodał, że szukał pomocy, aby to, co stało się z Rihanną, nigdy się nie powtórzyło. Ale w 2017 roku inna była dziewczyna oskarżyła Brown o grożenie jej, a jeszcze w 2021 roku zdobywczyni Grammy została oskarżona o uderzenie kobiety podczas kłótni, donosi USA Today. Według Rolling Stone, Brown nie został naładowany w pojemniku na baterie z powodu niewystarczających dowodów przeciwko niemu.

Normani została zatrzaśnięta przez niektórych fanów za jej współpracę z kontrowersyjną piosenkarką

W nowym teledysku z nadchodzącego albumu Browna „Breezy”, Normani, 26 lat, tańczył z piosenkarzem gorący taniec przed wejściem z nim na basen.

Finalistka DWTS opublikowała klip wideo na swojej stronie na Instagramie, który pokazał jej gorące spotkanie z Brownem. „Surrealistyczna chwila” – napisał Normani. „Dziękuję @chrisbrownofficial za zaufanie. jeden do pieprzonych książek. CIEPŁY OBEJMUJ SIĘ TERAZ.”

Ale w mediach społecznościowych nie wszyscy aprobowali najnowszą współpracę Normaniego.

„Dlaczego jesteś w teledysku tego mężczyzny, dlaczego z nim pracujesz, masz cztery lata swojej żałosnej kariery solowej bez żadnego albumu, wydajesz muzykę w tempie wyszukiwania w Internet Explorerze, a zamiast tego robisz to” jeden z komentatorów napisał na Twitterze do Normaniego.

„Normani jest tak utalentowana – fakt, że nie wypuściła prawdziwego hitu… a teraz ta pomyłka Chrisa Browna… będzie trudną drogą na szczyt” – zgodził się inny.

Inni wskazywali na przeszłość Browna z Rihanną i zauważyli, że Normani był jednym z pierwszych modeli dla linii mody Rihanny, Savage X Fenty.

„Normani była pierwszą ambasadorką marki savage x fenty w 2019 roku. Dziś upuściła teledysk ze sprawcą Rihanny, Chrisem Brownem. nie sądzę, że to najwspanialszy wygląd. i wiem, że nie tylko ja czuję się w ten sposób” – napisał jeden z komentatorów.

Inni bronili Normani i nazywali ją tańczącą w teledysku „piękną”. Inni zastanawiali się, dlaczego Normani był atakowany, kiedy tak wielu innych artystów współpracowało z Brownem przez lata – w tym Rihanna.

„Czy ludzie są wściekli na Rihannę również za współpracę z Chrisem Brownem kilka lat po incydencie? Zostaw Normani w spokoju” – napisał jeden z fanów.

Rihanna publicznie wybaczyła Chrisowi Brownowi i mówi, że są przyjaciółmi

GettyRihanna

W 2012 roku Rihanna powiedziała Oprah’s Next Chapter”, że wybaczyła swojemu byłemu.

„Znowu pracowaliśmy nad naszą przyjaźnią” – powiedziała w klipie udostępnionym w podcaście „Super Soul Conversations”. „Teraz jesteśmy bardzo, bardzo bliskimi przyjaciółmi. Znowu zbudowaliśmy zaufanie, kochamy się i prawdopodobnie zawsze będziemy. …Więc najważniejsze dla mnie jest to, że jest spokojny. Nie jestem spokojna, jeśli jest trochę nieszczęśliwy.

„Myślałam, że nienawidzę Chrisa i zdałam sobie sprawę, że to miłość została nadszarpnięta” – dodała. „Wyglądało to jak nienawiść, ponieważ było brzydkie, wściekłe, zaognione, splamione. I zdałem sobie sprawę, że tak właśnie było, musiałem mu wybaczyć, bo wciąż mi na nim zależało. “

CZYTAJ DALEJ: Kim Herjavec wygląda tak inaczej na zdjęciach sprzed DWTS

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button