Rozrywka

FNF to najnowszy akronim trendu w TikTok, ale co to właściwie oznacza?

Ci, którzy spędzają wystarczająco dużo czasu na TikTok, wiedzą, że witryna nie jest obca okazjonalnemu dziwacznemu akronimowi. W przeszłości widzieliśmy na platformie frazy takie jak trend GRWM i SW. Jednak ostatnio pojawił się nowy akronim, który wydaje się być dostosowany do zmylenia każdego, kto go widzi. FNF może być popularny w niektórych grupach, ale co właściwie oznacza ten wirusowy slang?

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąCo oznacza FNF w TikTok?

Jak to czasami bywa z wirusowym slangiem, FNF może mieć kilka różnych znaczeń. Jedna, która wydaje się być obecnie modna w Internecie, obraca się wokół gry Friday Night Funkin’, która jest grą muzyczną o otwartym kodzie źródłowym, która testuje wiedzę muzyczną i refleks gracza. Gra podąża za postacią chłopaka, który musi wziąć udział w serii bitew rapowych, aby obronić swój związek.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany poniżej reklamy

Odkąd gra została wydana po raz pierwszy w 2020 roku, stopniowo stawała się coraz bardziej popularna, a do gry dodano również wiele modów i zmian, które dodały różne poziomy. Powstały również klony gry, z których niektóre pozwalają na grę w Robloxie. Nie trzeba dodawać, że podstawowa koncepcja gry stopniowo stała się fenomenem w niektórych kręgach internetowych.

FNF może być również kojarzony z niedawnym utworem hip-hopowym.

Oprócz możliwego połączenia ze światem gier online, FNF może również odnosić się do „FNF”, nowej piosenki rapera Hit Kidda. Kiedy używa tego terminu, Hit Kidd używa skrótu „F–k [N-word] Wolny”, termin, który zwykle oznacza, że ​​kobieta jest samotna lub wolna od jakiegokolwiek „f–k [n-words]”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według Urban Dictionary, wyrażenie to oznacza „nie być już dłużej kojarzonym z alfonsem lub s—tym chłopakiem i być z: 1) lepszym alfonsem, głównie kimś, kto zapewnia ci wszystkie twoje potrzeby, troszczy się o ciebie i chroni cię (w przeciwieństwie do alfonsa, który użyje twoich pieniędzy, by wpaść na inne b—-y lub kupić łańcuch, na który nie zasługuje).

Źródło: artykuł na YouTube jest kontynuowany poniżej reklamy

Definicja jest kontynuowana, dostarczając inne możliwe interpretacje tego wyrażenia. Może to również oznaczać bycie z „2) lepszym chłopakiem, który kocha cię za to, kim jesteś i nie szanuje twojego pośpiechu, lub korzysta z ciebie za twoje pieniądze. ); 3) bycie singlem i zadowolenie z bycia samemu i zarabiania własnych pieniędzy.”

Biorąc pod uwagę wiele znaczeń FNF, ważne będzie zbadanie, w jakim kontekście wyrażenie jest używane, gdy próbujesz rozróżnić, co mówi dana osoba. Nawet jeśli znaczenie danej frazy jest niejasne, możesz zaproponować jej częściowe zrozumienie, czytając to, co się wokół niej znajduje. W tym przypadku granie i konkretna piosenka rapowa to dwa radykalnie różne zastosowania, z niewielkim potencjalnym nakładaniem się. Powinno to ułatwić zrozumienie, co oznacza FNF na podstawie tego, o czym jest film.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button