Rozrywka

Frank Reich odnosi się do możliwości podpisania kontraktu z Nick Foles, wykresem głębokości w Colts QB

Rozgrywający Getty Indianapolis Colts, Frank Reich, wyraził zainteresowanie dodaniem rezerwowego rozgrywającego, takiego jak Nick Foles, w wolnej agencji.

Tom Brady i Aaron Rodgers są jedynymi przewidywanymi startowymi rozgrywającymi w nadchodzącym sezonie 2022, starszymi od Matta Ryana, który 17 maja obchodzić będzie swoje 37. urodziny.

Ale średni wiek trzech rozgrywających na wykresie głębokości Indianapolis Colts za Ryanem zmierzającym do początkujących minikampingów to mniej niż 24 lata.

Martwienie się o rolę rezerwowego rozgrywającego nie było ostatnio luksusem, jakim cieszyli się Colts. Organizacja nie była w stanie znaleźć swojego startera za centrum od ponad roku na raz.

Ale kiedy Ryan znalazł się teraz w foldzie, główny trener Frank Reich zwrócił się do mediów po pierwszym dniu minikampingu dla początkujących, który odbył się 13 maja, na temat głębi zespołu jako rozgrywającego. Ogólnie rzecz biorąc, Reich nie wydawał się tym aż tak zaniepokojony.

„Chris (Ballard i ja, wiesz, jak się toczymy,” powiedział Reich. „Jest 24/7/365. Czy ta lista musi być na każdym stanowisku? Więc to jest rodzaj ciągłej rozmowy przez cały czas i na każdym pozycja.”

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości dotyczące Colts prosto na Twoją skrzynkę! Dołącz do biuletynu Heavy on Colts tutaj!

Dołącz do Heavy na Colts!

Źrebięta Zainteresowane Nick Foles?

W odpowiedzi na odpowiedź Reicha, że ​​zespół zawsze szuka ulepszeń na każdej pozycji, w tym rozgrywającego, główny trener Colts otrzymał pytanie, które miało ocenić potencjalne zainteresowanie zespołu weteranem sygnałowym Nickiem Folesem.

Ale Reich tak naprawdę nie ustąpił pomysłowi, że Colts będą cierpliwi w ocenie głębi rozgrywającego.

„Zawsze patrzymy na to, kto czyni ten zespół lepszym na każdej pozycji” – powiedział Reich. „Kim są dostępni weterani? Kogo możemy jeszcze podpisać? Dużo o tym rozmawialiśmy, Chris (Ballard) bardzo metodycznie podchodzi do tego procesu. Nie spieszymy się.

„Istnieje czas na to, jak sprawy się układają i sposób, w jaki składa się lista, co jest bardzo celowe”.

Reich pełnił funkcję koordynatora ofensywy Philadelphia Eagles w latach 2016-17. Foles grał dla Eagles, aby rozpocząć karierę w latach 2012-14, a następnie wrócił do Filadelfii w 2017 roku.

Carson Wentz poprowadził Orły do ​​początku sezonu 10-2, ale w 14 tygodniu zerwał ACL i PCL w lewym kolanie i przegapił resztę kampanii. Foles wkroczył i miał problemy w ostatnich trzech meczach w sezonie zasadniczym, ale wyróżniał się po tym, jak Reich i główny trener Doug Pederson opracowali dla niego bardziej szczegółowe plany gry podczas pożegnania w pierwszej rundzie play-offów.

Foles następnie poprowadził Orły na ich pierwszy Super Bowl i zdobył nagrodę MVP w tej wielkiej grze.

W swojej 10-letniej karierze Foles ma rekord 29-27 jako starter w sezonie zasadniczym. Foles wygrał 21 z tych meczów z Orłami i zanotował rekord 5-1 z Reichem jako jego koordynatorem ofensywnym.

Czynnik trwałości Matta Ryana przy potrzebie głębi rozgrywającego?

Każda drużyna chce mieć weterana rezerwowego rozgrywającego. Ale nie każda organizacja ceni to tak wysoko, jak inne miejsca na liście, i jest tylko tyle miejsca na pensje.

Spotrac donosi, że Colts ma około 12,7 miliona dolarów na caps, a 90 graczy podpisało kontrakt, ale krążą pogłoski, że organizacja jest nadal zainteresowana podpisaniem kontraktu z weteranem dla szerokiego odbiorcy. Indianapolis był również powiązany z obrońcą Jamesa Bradberry’ego w wolnej agencji.

Jeśli Colts traktują priorytetowo jedną z tych pozycji — róg obronny lub szeroki odbiornik — mogą nie być w stanie pozwolić sobie na Folesa.

Ważnym czynnikiem może być również wytrzymałość Matta Ryana. Ryan opuścił tylko trzy mecze w swojej 14-letniej karierze w NFL.

Ta wytrzymałość może sprawić, że Colts będzie wystarczająco wygodny, aby jechać z Samem Ehlingerem, Jamesem Morganem i / lub Jackiem Coanem za Ryanem. W ten sposób ci młodzi wołający sygnał uzyskają jak najwięcej powtórzeń treningowych bez Folesa lub innego wsparcia weterana w zespole.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button