Nauki ścisłe

Frankie Grande poślubia Hale Leona na weselu w stylu „Gwiezdnych wojen”

Więcej informacji: frankie grande Wszystkie szczegóły pierścionków zaręczynowych Frankie Grande i narzeczonego Hale Leona Frankie Grande zaręcza się z chłopakiem Hale Leonem Frankie Grande dołącza do muzycznej parodii „Tiger King” Ariana Grande gratuluje bratu Frankie 20 miesięcy trzeźwości

Frankie Grande poślubiła narzeczonego Hale Leona na ślubie w stylu „Gwiezdnych wojen” w „Niech 4th be with you”, para ogłosiła we wtorek.

„‼️Przedstawiamy pana i pana Grande‼️🤵🏼❤️🤵🏻‍♂️ Tak! Jesteśmy MAŁŻEŃSKIE! Niespodzianka! 🎉😝 Hale i ja pobraliśmy się podczas małej intymnej galaktycznej ceremonii w moim rodzinnym domu na Florydzie 4 maja bądź z tobą, bo naprawdę oboje jesteśmy nerdy” – Grande opisał serię zdjęć z ich wielkiego dnia.

Matka Grande, Joan Grande, odprawiła „piękną” ceremonię. Chociaż siostra Frankie, piosenkarka „Thank U, Next”, Ariana Grande, nie pojawiła się na żadnym ze zdjęć, oczywiście wzięła udział w weselu.

„znowu płacze ! tak bardzo was kocham” – skomentowała na Instagramie.

Para po ślubie odbyła „wspólny weekend na wieczorze kawalerskim z kilkoma przyjaciółmi i rodziną”, a następnie wyjechała na „mini-księżyc”. Chociaż Frankie i Hale, który już zmienił swoje nazwisko na Grande w mediach społecznościowych, odbyli małą ceremonię, absolwent „Big Brother” ujawnił, że w niedalekiej przyszłości będą mieli „bal weselny”.

„…Ale na razie powiem tylko, że jestem najszczęśliwszy, jakim kiedykolwiek byłem… Jestem żoną mężczyzny moich marzeń, nasze rodziny połączyły się tak pięknie i jesteśmy na dobrej drodze do szczęśliwej przyszłości ”, zakończył.

Franke Grande i narzeczony Hale Leon są małżeństwem.Getty; halegrande/Instagram

„Kocham cię Hale Grande. Jestem tak zaszczycony, że jestem twoim mężem.

39-letni potentat mediów społecznościowych oświadczył się 29-letniemu Hale’owi w Dreamscape w Los Angeles w czerwcu 2021 r. z pasującymi pokrytymi diamentami zespołami Davida Yurmana. Pierścionki zawierały 2,76 karata diamentów ułożonych w kablowy wzór, a ich cena detaliczna to 10 250 USD za sztukę.

Para spotkała się po raz pierwszy w 2019 roku w barze tanecznym, a Frankie nazwał to „miłością od pierwszego tańca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button