Rozrywka

French Montana: Zdjęcia do młodego rapera z Nowego Jorku Lil TJay „smutnego dla hip-hopu”

Więcej informacji: burmistrz francuskiej Montany Eric Adams spędził Dzień Ojca na imprezie z francuską Montaną Khloé Kardashian. Historia randkowa: Wszyscy jej chłopaki i były mąż Eric Adams bawią się do późnych godzin nocnych z Jennifer Lopez i gwiazdami reality show French Montana dokucza więcej, o których wspomina Kanye West Kardashians „przekleństwo” – tekst piosenki

Raper French Montana opowiedział o niedawnej strzelaninie w New Jersey, w której młody raper Lil TJay został z wieloma ranami postrzałowymi, i opisał ich „tradycyjny związek”.

21-letni raper urodzony w Bronksie, którego prawdziwe nazwisko brzmi Tione Marriot, pozostaje nieprzytomny po wielokrotnym postrzeleniu go w The Promenade w Edgewater w stanie New Jersey. Według doniesień, poza pewnymi ruchami w nogach, po operacji nie reaguje.

„To smutne i smutne dla hip-hopu”, powiedział Montana w programie Sway Calloway SiriusXM „Sway in the Morning” w środę.

„W dzisiejszych czasach robią z artysty handlarza narkotyków, zabójcę iw ogóle. Nie mamy tylu artystów, ile jest. Prawdopodobnie jak pięciu artystów w Nowym Jorku” – powiedział raper „Niezapomniany”.

French Montana powołał się na jego bliski związek z Lil Tjay, mówiąc, że początkowo próbował podpisać kontrakt z młodym raperem, kiedy zaczynał.Youtube

„Wytwórnie płytowe ubezpieczają artystów na życie. To przerażające czasy, w których żyjemy. Musisz o tym pamiętać i dbać o swoje zdrowie”, powiedział, dodając: „Teraz inwestują w twoją śmierć bardziej niż w twoją karierę”.

37-letni raper, który urodził się w Maroku, powiedział, że strzelanina Lil TJay uderzyła blisko domu, ponieważ próbował pomóc aspirującemu raperowi w zdobyciu kontraktu płytowego, gdy wschodzący artysta pojawił się na scenie muzycznej .

„Próbowałem podpisać kontrakt z Lil Tjaya, kiedy pojawił się po raz pierwszy. Więc mamy z nim dobry, dobry związek” – wyjaśnił.

– Jest małym braciszkiem. Tak więc, kiedy usłyszałem, że dziś rano… od razu wróciłem do, musimy pomóc jako artyści”.

Montana poparł burmistrza Nowego Jorku Erica Adamsa, mówiąc, że między nimi jest „nic prócz miłości”.

Raper powiedział, że po raz pierwszy spotkał Adamsa na niedawnej imprezie, którą Jennifer Lopez urządziła dla swojego nowego filmu dokumentalnego „Halftime”.

Montana nie sprecyzował, którą politykę Adamsa popiera w szczególności.

„Musimy objąć ludzi takich jak Eric [Adams] i ludzi na wyższych stanowiskach, którzy mogą pomóc zobaczyć wizję i pomóc tym dzieciom, ponieważ nie mamy tu żadnej pomocy” – powiedział.

French Montana i burmistrz Eric Adams biorą udział w French Family Listening Party w Sei Less 19 czerwca 2022 roku w Nowym Jorku. Cassidy Sparrow/Getty Images dla francuskiej rodziny

Montana opowiedział również o swojej podróży w trzeźwości — ujawniając, że jest trzeźwy od trzech lat po alkoholu i marihuanie.

Zapytany, co jest najlepsze w byciu trzeźwym, Montana szybko wytrysnęła na myśl, że może cieszyć się „każdym szczytem chwili”.

„Naprawdę czuję pośpiech, gdy wygrywasz i naprawdę czuję pośpiech, gdy przegrywasz. Naprawdę odczuwać prawdziwe doświadczenie życia, tak jak miało to dla nas odczuć. Od kiedy przestałem, wciąż jestem na haju i pijany” – wyjaśnił.

Raper zdał sobie sprawę, że „wymknął się spod kontroli” po tym, jak nadmierne używanie narkotyków i alkoholu wylądowało na OIOMie w 2019 roku.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button