Rozrywka

Fulham spłukane po chłostaniu deski serów, aby uczcić promocję Premier League

Fulham zostało zniszczone przez fanów online po uruchomieniu uroczystej deski serów, aby upamiętnić ich niedawny awans z powrotem do Premier League.

Biali wymknęli się z najwyższej klasy rok temu, ale są w drodze powrotnej po zdobyciu tytułu mistrzowskiego w tym sezonie. Podopieczni Marco Silvy dołączą do Bournemouth – trenowanego przez byłego szefa Fulham, Scotta Parkera – w Premier League w przyszłym roku, po zdobyciu ponad 100 goli w drugiej lidze.

Fani radosnych Fulham stłoczyli się na boisku Craven Cottage, gdy tytuł został wybity w zeszłym tygodniu, a teraz Londyńczycy kontynuują świętowanie, uruchamiając całą gamę promocji na swojej stronie internetowej. Ale wśród wielu pamiątkowych ubrań jest deska serów za 20 funtów, która przyciągnęła uwagę zdezorientowanych fanów.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Biali przyjmują obecnie przedpremierowe zamówienia na tablicę, na której na środku wygrawerowany jest herb klubu Fulham, trofeum mistrzowskie i napis „CHAMPIONS, EFL Championship 2021/22”.

Nic dziwnego, że ten dziwaczny przedmiot pojawił się w Internecie, a jeden z fanów żartował z klubu, żartując: „Z klubu, który przyniósł ci ser i wino w dni wyjazdowe. Przedstawiamy zwycięską deskę serów”, podczas gdy inny napisał na Twitterze: „Oczywiście, że zrobili”, wraz ze śmiejącym się emoji.

Inni fani zlekceważyli niedawną historię yo-yo Fulham między Premier League a Championship, przy czym jeden użytkownik bezczelnie tweetował: „Osobiście walczyłbym o 23/24”, podczas gdy inny fan zażartował: „Będą we wszystkich pociągach w przyszłym sezonie, kiedy rozpakują swój suchy prowiant na lunch w dni wyjazdowe”.

Czy deska serów Fulham jest najbardziej niezwykłym przedmiotem, jaki kiedykolwiek widziałeś sprzedawany przez klub piłkarski? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Promocyjna deska serów Fulham za 20 funtów stała się wirusowa (Zdjęcie: Fulham FC)

Decyzja Fulham o wyprodukowaniu deski może okazać się sprytnym posunięciem po tym, jak fani klubu rozprzestrzenili się na początku sezonu, zajadając się eleganckim żarciem. Grupa, która jechała pociągiem do Peterborough, wsunęła się na deskę serów z winem – coś, co zostało wyśmiewane przez innych fanów online.

Ale nikt nie śmiał się z sytuacji na boisku po tym, jak drużyna Silvy awansowała do tytułu. A szef Portugalii jest nieugięty, że jego drużyna ma wszystko, czego potrzeba, aby uniknąć spadku w przyszłym roku.

Przemawiając po potwierdzeniu awansu, Silva powiedział: „Wyzwanie jest ogromne, ale chcemy tam być i ciężko pracowaliśmy, aby to osiągnąć. Musimy być naprawdę pozytywnie nastawieni i nie wchodzić w sezon z tą troską w głowie, musimy iść z pełnym pragnieniem i ambicją.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button