Rozrywka

G Flip „Zdecydowanie” widzi dzieci w ich przyszłości wśród Chrishell Stause Romance: „Jesteśmy bardzo przejrzyści”

G Flip i Chrishel Stause. Dzięki uprzejmości G Flip/Instagram; Dan Steinberg/Invision/AP/Shutterstock

Nie możesz się doczekać przyszłości? Po Chrishel Stause oraz Jason Oppenheim nie zgodzili się co do chęci powiększenia rodziny, wydaje się, że jej nowy partner, G Odwróćznajduje się na tej samej stronie.

Przeczytaj artykuł

„Zdecydowanie widzę dzieci w mojej przyszłości”, powiedział 27-letni mieszkaniec Australii podczas piątkowego występu 13 maja w podcaście „PEOPLE Every Day”. „W tej chwili ja i Chrishell wiemy, na jakim etapie naszego życia się znajdujemy. I podchodzimy do tego bardzo przejrzyście”.

Kontynuowali: „Kocham dzieci. Byłem nauczycielem muzyki przez lata, zanim zostałem perkusistą sesyjnym, a potem artystą solowym. Więc pomyślałem: „Zawsze kochałem dzieci i tak, na pewno pewnego dnia, który nadejdzie w przyszłości”.

40-latek W budowie autor — który rozstał się z 45-letnim założycielem Oppenheim Group w grudniu 2021 r. — potwierdził podczas sezonu 5 zjazdów specjalnych Sprzedam zachód słońca że na planie teledysku nawiązała kontakt z G Flipem.

Przeczytaj artykuł

„Ostatnio spędzam dużo czasu z kimś, kto jest dla mnie bardzo ważny. Nazywają się G Flip. Nie są binarne, więc kierują się nimi/nimi [pronouns]”- powiedział mieszkaniec Kentucky gospodarzowi Tan Francja w specjalnym, który pojawił się na Netflix na początku tego miesiąca. „I są niezwykle utalentowanym muzykiem”.

Stause i perkusista współpracowali przy teledysku G Flip do „Get Me Outta Here”, który zadebiutował na początku tego tygodnia i zawierał kilka ekscytujących scen.

„Jak powiedziałem w serialu, nie masz wyboru, kiedy wejdziesz w czyjeś życie”, osobowość Netflix broniła swojego kwitnącego romansu za pośrednictwem Instagrama we wtorek, 10 maja. „Tak bardzo, jak chciałbym tego, czego chciałem w ostatnim związek wyrównany [regarding the] te same rzeczy, to nie. I to jest w porządku”.

Dodała: „W tej obecnej sytuacji z G, tak, chciałbym, abyśmy byli na tym samym etapie w naszym życiu i chcieli tych samych rzeczy, ale to nie umniejsza głębokiej więzi, którą nawiązaliśmy. … Dla mnie chodzi o osobę. Chodzi o ich serce. Pociąga mnie energia męska i nie obchodzi mnie, czym jest fizyczna forma”.

Przeczytaj artykuł

Stause i wykonawca „Gay 4 Me” faktycznie połączyli się na długo przed nakręceniem teledysku.

„Spotkaliśmy się w zeszłym roku na Halloween” – wspominał G Flip podczas swojego piątkowego podcastu. „Oboje byliśmy z naszymi byłymi partnerami… A potem oczywiście rozstaliśmy się z naszymi partnerami i po prostu zaczęliśmy rozmawiać i tak dalej. Właśnie znaleźliśmy wiele podobieństw, chociaż ludzie pomyśleliby, że pochodzimy z różnych zakątków świata. Czasami czujemy się tacy podobni”.

Kontynuowali: „Jestem bardzo szczęśliwy, że mam ją w moim życiu. Oboje czujemy, że na zawsze będziemy w swoim życiu. Mamy bardzo silne połączenie, którego nie znajdujesz każdego dnia”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button