Rozrywka

Gdzie jest dom Sanyi Richards-Ross? Oto aktualizacja

Nie można zaprzeczyć, że Sanya Richards-Ross ma za sobą imponującą karierę. Jest czterokrotnie złotą medalistką olimpijską. Jest również uważana za elitarną gwiazdę lekkoatletyki.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Obecnie jest częścią obsady Real Housewives of Atlanta w sezonie 14. To oczywiste, że dobrze sobie radzi finansowo – i dlatego tak wiele osób chce wiedzieć o jej domu. Czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany pod reklamąJak duży jest dom Sanyi Richard-Ross?

Dom Sanyi jest tak samo imponujący jak jej kariera sportowa. W jednym z odcinków Real Housewives of Atlanta ujawniła, że ​​w jej domu mieszka dziewięć osób.

Opisując swoje pomieszczenia mieszkalne, Sanya powiedziała, że ​​jest „zdecydowanie zatłoczone”. Powodem, dla którego Sanya jest w stanie pomieścić tak wiele osób mieszkających w jednej przestrzeni, jest to, że jest to niesamowicie przestronna siedziba. W filmie przesłanym do Bravo TV ujawniła wnętrze jej domu, w tym wspaniałej piwnicy.

Sanya mówiła z uznaniem o swoim domu i powiedziała: „Uwielbiam ten obszar, przestrzeń. Mieszka tu cała moja rodzina. Moja mama, mój tata, moja siostra, [and] moi siostrzeńcy. Moja mama też urządziła tę przestrzeń. Widać wiele inspiracji jamajskich”.

Opisując, jak to jest żyć z tak wieloma ludźmi, dodała: „To po prostu idealne. Oglądamy telewizję, rozmawiamy długo po północy”. Jedno jest pewne w domu Sanyi… prawdopodobnie trudno jest czuć się samotnym, gdy wokół tak wielu ludzi krząta się i krząta.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: Getty ImagesGdzie mieszka Sanya Richards-Ross?

Teraz, gdy Sanya jest częścią Real Housewives of Atlanta, jest oczywiste, że mieszka w Atlancie. Miasto jest uważane za niesamowity cel podróży z mnóstwem wspaniałych widoków, restauracji, możliwości nocnego życia i nie tylko. Nieruchomości w Atlancie są również znane z tego, że są wspaniałe.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Według BET, Sanya przeniosła się do Atlanty z Austin w Teksasie. Opisała swoją decyzję o przeprowadzce i powiedziała: „Chciałabym wcześniej przeprowadzić się do Atlanty. Naprawdę kocham kulturę i ludzi”. Ponieważ Sanya tak bardzo kocha swoje nowe miasto i stan, wydaje się, że może na jakiś czas spokojnie osiąść.

Źródło: Getty ImagesArtykuł jest kontynuowany pod reklamą. Oto, co miała do powiedzenia współgwiazda Sanyi Richards-Ross z „Real Housewives of Atlanta”, Kenya Moore.

Podczas odcinka Real Housewives of Atlanta z 31 lipca 2022 r. niektóre gwiazdy Sanyi szczerze dyskutowały o swoich opiniach na temat jej domu. Na początku Sanya była podekscytowana tym, że wszyscy przyszli, aby oprowadzić ich po swoim mieszkaniu. Niestety nie każdy miał coś miłego do powiedzenia.

Kenia Moore powiedział: „Kocham tę okolicę, [but] To znaczy, żeby się tu dostać, musiałam spakować mały lunch. Uwielbiam wzorzysty dywan. Musisz jednak zdobyć prawdziwe drzewo. Żadnych sztucznych drzew”.

Powiedziała też: „Nie lubię szarości. Myślę, że potrzebujesz więcej, na przykład, wielkości. Draperie tutaj… pozbądź się okiennic. Na razie nie jest jasne, czy Sanya posłuchała którejkolwiek z rad Kenii.

Możesz oglądać nowe odcinki The Real Housewives of Atlanta w niedzielne wieczory o 20:00 czasu wschodniego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button