Rozrywka

Gdzie jest Stella Kidd Mirandy Rae Mayo w „Chicago Fire”?

Boli, gdy jeden z twoich ulubionych bohaterów wychodzi z serialu. Boli jeszcze bardziej, gdy opuszczają program bez odpowiedniego pożegnania i tak się stało, gdy widzowie nie widzieli zbyt wiele Stelli Kidd (Miranda Rae Mayo) w sezonie 10 „Chicago Fire”. Ci, którzy są wielkimi fanami serialu, wiedzą, jak ważny był Kidd w Firehouse 51 i zobaczenie takiej postaci po prostu zostaw wszystko, co było trudną pigułką do przełknięcia.

Przez chwilę fani naprawdę martwili się jej nieobecnością w serialu i pytali, czy ma przyszłość w serialu, czy nie. Jednak widzowie odetchnęli z ulgą, gdy postać Mayo pojawiła się w odcinku 9 sezonu 10 i poznała jej kolegów.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Kręcenie w pobliżu planów „Chicago Fire” zatrzymuje kręcenie serialu NBC

„Chicago Fire”: Violet i Hawkins to „najlepsza rzecz”, jaka może się przydarzyć w 10. sezonie, mówią fani

REKLAMA

Miranda Rae Mayo jako Stella Kidd (Adrian S. Burrows Sr./NBC)
Miranda Rae Mayo jako Stella Kidd (Adrian S Burrows Sr/NBC)

Jednak wiele plotek zaczęło krążyć, gdy nie pojawiła się w serialu, a ludzie wierzyli, że Kelly Severide (Taylor Kinney) mogła ją zdradzić z inną kobietą. Chociaż te plotki okazały się bezpodstawne, było wiele ciekawości, aby wiedzieć, dlaczego opuściła Firehouse 51 na dłuższy czas i gdzie jest jej postać? Jeśli chcesz poznać odpowiedź, czytaj dalej.

REKLAMA

Gdzie jest Stella na „Chicago Fire”?

Po nieobecności w pierwszej połowie 10. sezonu Kidd pojawiła się epizodycznie w odcinku 9, co sprawiło, że jej fani byli naprawdę szczęśliwi. Gdy tylko odcinek się skończył, wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy wróci po powrocie serialu z zimowej przerwy. Na szczęście Kidd był tam, gdy serial powrócił w następnej partii odcinków w styczniu 2022 roku. Ale było logiczne wytłumaczenie jej nieobecności.

REKLAMA

Miranda Rae Mayo jako Stella Kidd w „Chicago Fire” (Zdjęcie: Adrian S. Burrows Sr./NBC)
Miranda Rae Mayo jako Stella Kidd w „Chicago Fire” (Adrian S Burrows Sr/NBC)

Według niektórych wzmianek w sezonie 10, Kidd podróżowała do Bostonu, aby zorganizować swój program „Dziewczyny w ogniu”. W miarę rozwoju programu jej imię zostało wymienione w kilku odcinkach, a widzowie dowiedzieli się również, że jest zajęta wykonywaniem ważnej pracy w Bostonie. Jednak nigdy nie widzieliśmy jej wyjeżdżającej do Bostonu.

Ale wróciła do programu i nie poświęciła wiele czasu na robienie tego, co robi najlepiej – pomaganie ludziom. Oznacza to, że Stella Kidd wróciła do FIREHOUSE 51 i ponownie założyła mundurek. Również wydarzenie zmieniające życie miało miejsce podczas finału 10. sezonu. Wszyscy wiemy, że Severide i Kidd zaręczyli się w „płonącym budynku” w sezonie 9 i wszyscy czekali, aż się pobiorą.

Wreszcie fani dostali to, czego chcieli, gdy duet poślubił się w finale 10. sezonu. W nadchodzącym sezonie Kidd będzie jednym z najważniejszych członków zespołu i samodzielną liderką.

REKLAMA

„Chicago Fire” powraca do NBC z nowym sezonem we wtorek 20 września 2022 r. o godzinie 21:00 czasu wschodniego.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button