Rozrywka

Gdzie jest teraz Charlie wyrównuje?

Hunter Moore, bohater nowych filmów dokumentalnych Netflix Najbardziej znienawidzony człowiek w Internecie, jest czymś w rodzaju większej niż życie postaci. W 2010 roku Moore uruchomił IsAnyoneUp.com, stronę internetową, która zawierała nagie zdjęcia — zdjęcia często przesyłane bez zgody badanych. Gdy strona zyskała rozgłos jako miejsce docelowe dla pornografii zemsty – a w 2014 roku stanęła przed wyzwaniami prawnymi – Moore przyjął swój publiczny wizerunek jako szumowiny. Według Opiekunchwalił się, że jest „rujnującym życie zawodowe” i porównał się do Charlesa Mansona, podczas gdy powiedział: Głos wioski reporter, że odpowiedział na Facebooka, który zakazał jego stronie „ze zdjęciem swojego penisa”. Ale dopóki FBI nie rozpoczęło śledztwa w tej sprawie, nikt nie wiedział, że Moore faktycznie polegał na hakerach, którzy dostarczyli mu większość materiałów ze strony.

Tym hakerem był Charlie Evens, który był badany wraz z Moore w 2014 roku. W 2015 roku Evens powiedział CNN, że poznał Moore’a, włamując się na jego e-mail losowo; Moore później zwrócił się do niego z propozycją. Nie wiedział, że wkrótce zostanie całkowicie wciągnięty w wszechświat Moore’a — ani jak bardzo będzie tego żałował po fakcie.

Jak Charlie Evens poznał Huntera Moore’a?

Według LA Times, Moore i Evens po raz pierwszy rozpoczęli współpracę 27 października 2011 r., prawdopodobnie niedługo po tym, jak Evens włamał się na konto e-mail Moore’a. W tym czasie Evens miałby około 21 lat.

Moore poprosił Evensa, aby włamał się do jak największej liczby kont e-mail Google i Yahoo – oczywiście w poszukiwaniu nagich zdjęć – w zamian za gotówkę. Kolejne akty oskarżenia obu mężczyzn stwierdzają, że Moore „wysłał do pozwanego Evens e-mail z informacją, że zatrudnia pozwanego Evens i instruuje pozwanego Evens, aby korzystał z anonimowego konta PayPal, aby uniknąć wykrycia ich intrygi i powiązania ze sobą”.

Jak Evens powiedział CNN, płatności, które otrzymał od Moore’a, nie były ogromne: „To przerażające, jak szybko porzuciłbym swoją moralność za tak niewiele. Ile były warte te kobiety, to było 500 dolarów tygodniowo, 1000 dolarów tygodniowo. To była tylko zapłata. Ale jak wyjaśnił również, nie radził sobie dobrze w czasie, gdy Moore złożył swoją ofertę: „Praca oznaczałaby pieniądze. Byłem w złym miejscu. Właśnie z odwyku. Pozostanie w domu przez około osiem miesięcy. Zostałem zwolniony z pracy za picie”.

Evens powiedział CNN, że program trwał około czterech miesięcy, chociaż nie wyjaśnił, dlaczego przestał pracować dla Moore’a.

Czy Charlie Evens trafił do więzienia?

Zarówno Moore, jak i Evens zostali aresztowani w styczniu 2014 roku i oskarżeni o spisek, kradzież tożsamości i nieautoryzowany dostęp do chronionego komputera w celu uzyskania informacji. Na początku Evens nie przyznał się do winy, ale według: LA Times, osiągnął porozumienie z prokuratorami, aby przyznać się do kradzieży tożsamości i włamań komputerowych. Został skazany na 25 miesięcy więzienia, 20 godzin prac społecznych i nakazano mu zapłacić grzywnę w wysokości 2000 dolarów.

Jeśli jego wywiad w CNN, udzielony w tym czasie, jest jakąkolwiek wskazówką, Evensa prześladowało to, co zrobił z Moore’em i dla niego. „Codzienny [I struggle with] jakim człowiekiem chcę być i po prostu wykonuję pracę” – powiedział sieci. „Opowiadam ci te wszystkie frazesy, ale są frazesami nie bez powodu. Dużo rozmawiam z moim sponsorem. Jak zamierzam zadośćuczynić wszystkim tym kobietom. … Nic, co mogę powiedzieć, nie wystarczy”.

Gdzie jest teraz Charlie Evens?

Od czasu zwolnienia z więzienia w listopadzie 2017 r., Evens nie dziwiło, że utrzymuje niski profil. The Cinemaholic informuje, że obecnie mieszka w Studio City w Kalifornii i pracuje w sprzedaży.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button