Rozrywka

Gdzie nakręcono „Rip in Time”? Zobacz historie obsady

Crown Media Rip w czasie

Hallmark Movies & Mysteries ma premierę filmu w niedzielę, 22 maja, zatytułowanego „Rip in Time” o 21:00 czasu wschodniego, z bisami emitowanymi przez cały sezon. To część letniej oferty nowych filmów na kanale. W tym filmie występują Torrey DeVitto i Niall Matter. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o miejscu kręcenia filmu i zaangażowanej obsadzie.

Jeśli przegapisz premierę, film zostanie wyemitowany również 23 maja o godzinie 19:00 czasu wschodniego, 26 maja o godzinie 21:00, 5 czerwca o godzinie 21:00 i 9 czerwca o godzinie 21:00 czasu wschodniego.

„Rip in Time” kręcono w Nowym Jorku i Kanadzie

W przeciwieństwie do wielu filmów Hallmark, które są kręcone w Kanadzie, „Rip in Time” został nakręcony w Nowym Jorku i Kanadzie. Według Justa Jareda, Matter i DeVitto zostali zauważeni w Nowym Jorku 8 kwietnia podczas kręcenia scen do filmu. Według IMDb Pro niektóre sceny kręcono także w Victorii w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie.

Oto zestaw zdjęć, które DeVitto udostępnił podczas kręcenia w Victorii.

Dwa tygodnie później udostępniła serię zdjęć z Nowego Jorku.

Kolejny zestaw zdjęć udostępniła kilka dni później.

Reżyserką filmu jest Jessica Harmon. Udostępniła to zdjęcie z kręcenia 31 marca.

Oto kolejne zdjęcie zza kulis.

Kairo Ellis zagrał w filmie młodego Ripa.

Poznaj obsadę

Streszczenie filmu brzmi: „Kiedy rolniczka ekologiczna Sarah spotyka mężczyznę, który twierdzi, że pochodzi z 1787 roku, imieniem Rip Van Winkle Jr., wkrótce odkrywa staromodne romantyczne uczucia, które mogą być równie szalone jak jego historia”.

Korona Media

Torrey DeVitto to Sarah. Wśród jej licznych dokonań znajdują się: „Świąteczna obietnica”, „Chicago Med” (Natalie), „Chicago Fire”, „Chicago PD”, „Army Wives” (Maggie), „The Vampire Diaries” (dr Meredith Fell), „One”. Tree Hill” (Carrie) i nie tylko.

Według jej biografii, jej tata grał na perkusji dla Billy’ego Joela na kilku multiplatynowych albumach oraz na koncertach na żywo. Kiedy miała 12 lat, zagrała solowy utwór na skrzypce na weselu Christie Brinkley i Petera Cooka. Wspiera PETA, Humane Society i jest Ambasadorem Hospicjum. Ma trzy uratowane zwierzęta domowe — Beau, Homie i Jack.

Korona Media

Niall Matter to Rip. Prawdopodobnie jest najbardziej znany wśród widzów Hallmark z roli Nicka w tajemniczej serii „Aurora Teagarden”, a także z wielu ról, które grał w filmach Hallmark. Zagrał także drugoplanową rolę w „Predatorze” u boku Sterlinga K. Browna. Odegrał główną rolę w serialu science fiction „Eureka”.

Materia prawie zginęła w wypadku na platformie wiertniczej, co, jak mówi, doprowadziło go do tego, że został aktorem.

W rolach głównych występują również:

Eric Keenleyside (Calvin) Joshua Black (Henry) Casey Manderson (Ted) Greg Rogers (Waylon) Francoise Yip (Dr Zarkhai) Benjamin Wilkinson (Dr Silver) Troy McLaughlin (Bud) Roger Haskett (Van Winkle Sr.) Nathan Parrott ( Wiley) Connor Tait (Teen Rip) Kairo Ellis (Młoda Rip) Wendy Ouellet (Żona Rip Sr.) Kalyn Miles (lekarz oddziału ratunkowego) Fei Ren (chirurg) Montgomery Bjornson (profesor historii) Giordana Venturi (single kobieta nr 1) Emma Rendell Samotna kobieta nr 2

Wielu fanów Hallmark jest podekscytowanych tym filmem i zaintrygowanych, aby zobaczyć, jak rozgrywa się wyjątkowa fabuła.

CZYTAJ DALEJ: Skład filmowy Hallmark z maja 2022 r.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button