Rozrywka

Gdzie obejrzeć 11 sezon „Chicago Fire”?

Jeśli chodzi o wciągające dramaty, byłoby parodią, jeśli zapomnimy o serialu takim jak „Chicago Fire”, który fascynował widzów od prawie dekady. Serial, którego premiera odbyła się w NBC 12 października 2012 roku, skupia się przede wszystkim na życiu, zarówno zawodowym, jak i osobistym, strażaków, ratowników i sanitariuszy straży pożarnej Chicago w fikcyjnej Firehouse 51.

Seria została doceniona za realistyczne podejście do strażaków i walkę, jaką przechodzą w swoim życiu. Od premiery w 2012 roku dramat był nominowany do licznych wyróżnień i kilka z nich zabrał do domu. „Chicago Fire” zdobył trofeum dla najlepszego serialu telewizyjnego podczas ASCAP Film and Television Music Awards 2013. Przez lata serial cieszył się dużym powodzeniem i cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Średnia oglądalność każdego sezonu „Chicago Fire” wynosiła grubo ponad 10 milionów, co oznacza, że ​​fani licznie oglądają program.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Czy Matthew Casey Jessego Spencera POWRACA do „Chicago Fire”?

„Chicago Fire” sezon 10, odcinek 15: Fani sceptycznie nastawieni do przyszłości Sylvie

REKLAMA

Kelly Severide i Stella Kidd będą widziane podczas pracy z Chicago PD w odcinku 17 „Chicago Fire” sezonu 10 (NBC)
Kelly Severide i Stella Kidd będą widziane podczas pracy z Chicago PD w odcinku 17 „Chicago Fire” sezonu 10 (NBC)

Sezon 3 serialu zakończył się ślubem porucznika Kelly Severide (Taylor Kinney) i strażaczki Stelli Kidd (Miranda Rae Mayo). Z drugiej strony, Matthew Casey (Jesse Spencer) podniósł na duchu wszystkich po tym, jak Severide zeznawał przed ławą przysięgłych na fizyczny atak, którego doznał. Jednak wszystko zakończyło się szczęśliwą nutą, gdy Severide w końcu ożenił się z miłością swojego życia. Sezon 4 jest tuż za rogiem, więc fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć swoje ulubione postacie z powrotem na ekranie. Przyjrzyjmy się, gdzie ludzie mogą oglądać nadchodzącą edycję „Chicago Fire”.

REKLAMA

Gdzie obejrzeć sezon 11 „Pożar w Chicago”?

Stworzony przez Dereka Haasa i Michaela Brandta serial miał swoją premierę w 2012 roku w NBC, a przez 10 sezonów NBC był domem wszystkich programów „Chicago”, w tym „Chicago PD” i „Chicago Med”. Nie jest więc szokiem, że sezon 11 powróci do NBC, aby ponownie zająć miejsce w primetime o godzinie 21:00 czasu wschodniego. Pierwszy odcinek 11. sezonu, który zostanie wyemitowany 21 września, będzie zatytułowany „Hold on Tight” i mimo, że jego wersja promocyjna niewiele o tym mówi. Promocja faktycznie obejmuje wszystkie trzy powracające programy, ale daje spojrzenie na niezwykłą fabułę, którą widzowie zobaczą w premierze.

REKLAMA

Kadr z 10 sezonu „Chicago Fire” (NBC)
Kadr z 10 sezonu „Chicago Fire” (NBC)

Streszczenie skupia się również na Severide i Kidd. Oboje mają cieszyć się swoim miesiącem miodowym, ale inni mają inne pomysły i ktoś z ich przeszłości wróci, aby wszystko postawić na szali.

Zobaczmy, co dzieje się podczas premiery 11. sezonu „Chicago Fire”.

REKLAMA

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button