Rozrywka

Gdzie obejrzeć „Sing 2”

Illumination Entertainment zawsze zapewnia dzieciom i rodzinom przyjemne doznania w świecie animacji. Nie inaczej jest z Śpiewać franczyza, która łączy żywą popową ścieżkę dźwiękową z obsadą utalentowanych zwierząt. Śpiewaj 2 odniósł sukces, kiedy zadebiutował w kinach, a teraz można go transmitować w domu. Tutaj możesz oglądać Śpiewaj 2.

„Sing 2” przenosi mały zespół zwierząt w wielki czas

Nick Kroll jako Gunter, Matthew McConaughey jako Buster Moon i Scarlett Johansson jako Ash | Uniwersalne zdjęcia

Oryginalny Śpiewać był ogromnym sukcesem firmy Illumination, tej samej firmy, która stoi za Nikczemny ja franczyzowa. W filmie wystąpił Matthew McConaughey jako Buster Moon, miś koala, który rozpoczął przesłuchania, aby znaleźć najbardziej utalentowane zwierzęta w mieście i wystąpić w niesamowitym show. Buster kończy z grupą nieoczekiwanych zwierząt o fantastycznym talencie, ale o bardzo różnym pochodzeniu.

Śpiewaj 2 kontynuuje historię z 2016 roku Śpiewać. Po wielkim sukcesie występu Bustera chce go przenieść na jeszcze wyższy poziom. Aby to osiągnąć, Buster będzie potrzebował pomocy całego swojego zespołu, aby stworzyć najbardziej niesamowity program wszechczasów. Obejmuje to rekrutację starej gwiazdy rocka i ponowne rozpalenie jego miłości do muzyki.

Śpiewaj 2 jest reżyserowany przez Gartha Jenningsa i zawiera gwiazdorską obsadę głosową, w tym Reese Witherspoon, Taron Egerton, Halsey, Scarlett Johansson, Tori Kelly, Letitia Wright, Nick Kroll, Eric André, Pharrell Williams i Bono. Pomimo pandemii film nadal zarobił ponad 400 milionów dolarów w kasie po wydaniu pod koniec 2021 roku.

Gdzie można obejrzeć „Sing 2”?

Jeśli przegapiłeś Śpiewaj 2 w kinach można wreszcie obejrzeć film na Netflixie. Film animowany rozpoczął transmisję 22 czerwca i, zgodnie z TV Guide, Śpiewaj 2 pozostanie w serwisie Netflix przez 18 miesięcy, zanim zostanie wycofany lub będzie wymagał odnowienia. Do tej pory wielu cieszyło się animowaną kontynuacją, która wciąż znajduje się w 5 najlepszych filmach w USA na Netflix.

Pomimo tego, że film jest własnością Universalu, nadal nie można go przesyłać strumieniowo na Peacock. Możesz go również wypożyczyć lub kupić w różnych usługach, takich jak Amazon Prime Video, Vudu, Apple TV i Google Play. Niestety oglądam pierwszy Śpiewać jest bardziej skomplikowany, ponieważ obecnie nie jest nigdzie przesyłany strumieniowo. Można go jednak również wypożyczyć lub kupić.

Animowana kontynuacja może pochwalić się fantastyczną ścieżką dźwiękową

” src=”https://www.youtube.com/embed/EPZu5MA2uqI?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Obsada Śpiewaj 2 zawiera wiele gwiazd popu ze świetnymi głosami, ale także kilku aktorów, którzy zaskakująco potrafią śpiewać. Obsada musi mieć dobre głosy do śpiewania, ponieważ muszą wykonywać hity, takie jak „There’s Nothing Holdin’ Me Back” Shawna Mendesa, „Let’s Go Crazy” Prince’a, „I Still Haven’t Found What I Looking For” U2, „A Sky Full of Stars” Coldplay i „Could Have Been Me” The Struts.

Cała ścieżka dźwiękowa zawierająca wiele z tych okładek jest obecnie przesyłana strumieniowo w Apple Music i Spotify. Jeśli lubisz słuchać tej ścieżki dźwiękowej, możesz zabrać ją w dowolne miejsce.

Śpiewaj 2 jest teraz przesyłany strumieniowo w serwisie Netflix.

POWIĄZANE: Kina zakazują grupom w oficjalnych strojach z „Minions: The Rise of Gru” po wirusowym trendzie Tik Tok

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button