Rozrywka

Gdzie są teraz bohaterowie akcji lat 80. – awantura o antysemityzm, afera i łowiectwo?

Klasyczny film akcji Rambo: First Blood – który wraz z Rockym uczynił z Sylvestra Stallone supergwiazdą – zostanie ponownie wydany w kinach w piątek [June24] z okazji 40. urodzin.

Jako weteran armii amerykańskiej, John Rambo, który jest straumatyzowany swoją przeszłością, Sly stworzył kultową postać dekady, w której filmy akcji były modne.

Od lat osiemdziesiątych kilka największych nazwisk w Hollywood miało dzikie życie, w tym jeden aktor wżeniony w Pierwszą Rodzinę Ameryki.

CZYTAJ DALEJ: Sylvester Stallone dzieli się ujęciem pechowego aktora, który miał zagrać w Apollo Creed

Tutaj Daily Star bada, co stało się z nim i innymi bohaterami akcji z dekady…

Sylvester Stallone Sly wypisał hity, w tym Cobra i Tango i Cash, zanim jego popularność spadła (Zdjęcie: CBS przez Getty Images) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Wraz z pięcioma filmami Rambo w swoim CV, Sly napisał kredą takie hity, jak Cobra, Tango i Cash, zanim jego popularność spadła.

Trwało to do początku 2006 roku i szóstego wydania Rocky’ego, dopóki nie znalazł się ponownie w centrum uwagi.

Seria thrillerów Niezniszczalni, w której napisał i zagrał, zobaczyła go z powrotem na wygodnym terytorium, podczas gdy spin-off Rocky Creed dał mu trzecią nominację do Oscara.

Sly napisał i zagrał w thrillerze Niezniszczalni (Zdjęcie: MovieStillsDB)

Nadchodzące projekty obejmują powrót jako Stakar w Strażnikach Galaktyki Vol 3, mrocznym filmie o superbohaterach Samarytan oraz Hunter, opowiadający o profesjonalnym tropicielu polującym na półludzką bestię.

Życie miłosne Sly’a sprawiło, że poślubił modelkę i aktorkę Brigitte Nielsen i zaręczył się z modelką Janice Dickinson.

75-latek został złapany w kilka zarzutów o niewłaściwe zachowanie seksualne, które zostały zaprzeczone.

Kariera Mela Gibsona Mela rozpadła się po tym, jak został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w 2006 roku i poszedł na antysemicką tyradę (Zdjęcie: Getty Images)

lub więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, upewnij się, że zapisałeś się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Po zdobyciu sławy w 1987 roku w Zabójczej broni i serialu Mad Max, kariera Mel nadal rosła dzięki Braveheart, a potem pojawiła się kontrowersyjna Pasja Chrystusa.

Reżyserował, był współautorem i sfinansował biblijny dramat o śmierci Jezusa, krytykowany za skrajną przemoc i antysemityzm.

Kariera Mela rozpadła się po tym, jak został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu w 2006 r. i rozpoczął antysemicką tyradę.

Mel powrócił w ostatnich latach po wyreżyserowaniu hitu z czasów II wojny światowej Przełęcz piły ocalonej

Jego żona Robyn rozwiodła się z nim i Hollywood odrzucił go.

Aussie miał córkę ze swoją kolejną partnerką Oksaną Grigorievą, która później oskarżyła go o przemoc domową.

Nie kwestionował oskarżenia.

Mel powróciła w ostatnich latach po wyreżyserowaniu hitu z czasów II wojny światowej Przełęcz piły ocalonej, a także miała dziewiąte dziecko z obecną partnerką Rosalind Ross.

66-latek ujawnił również, że rozmawia również o piątym filmie Zabójcza broń.

Harrison Ford Aktor był również zajęty w serii Star Wars

Ukończenie 80 lat w przyszłym miesiącu nie powstrzymuje legendy Indiany Jonesa przed ponownym wcieleniem się w słynną rolę nieustraszonego poszukiwacza przygód w Fedorze po raz piąty.

Dzięki niedawnym filmom Gwiezdnych Wojen aktor znów zajęty jest pracą jako Han Solo.

Nieustanny strumień hitów kasowych, takich jak Blade Runner, The Fugitive i Air Force One, sprawił, że jego gwiazda świeciła jasno w Hollywood.

Ford był z aktorką Ally McBeal Calista Flockhart od 2002 roku (Zdjęcie: PA)

Środa trzy razy, był z aktorką Ally McBeal Calista Flockhart od czasu spotkania na Złotych Globach w 2002 roku, a następnie ożenił się w 2010 roku.

Jest zagorzałym działaczem na rzecz zmiany klimatu, wołając światowych liderów w przemówieniu w 2019 roku, że „zabiją nas”, jeśli nie zmienią swojego stosunku do planety przez zyski.

Dolph Lundgren W pewnym momencie jego małżeństwo się rozpadło i zaczął dużo pić (Zdjęcie: Daniele Venturelli / Getty Images)

Po swojej przełomowej roli Ivana Drago w Rocky IV z 1986 roku, były ochroniarz piosenkarki Grace Jones zagrał He-Mana w Masters of the Universe.

Ale szwedzki aktor spędził lata, robiąc filmy bezpośrednio na wideo.

Jego małżeństwo się rozpadło i zaczął dużo pić.

Jego kariera została ostatnio wzmocniona dzięki filmom Sly i Niezniszczalni, w których gra Gunnera Jensena.

W 2009 roku zamaskowani włamywacze włamali się do jego domu w Marbelli, związali i zagrozili jego byłej żonie Anette Qviberg.

Obecnie jest zaręczony z trenerem personalnym Emmą Krokdal.

Arnold Schwarzenegger (Zdjęcie: PA)

Były kulturysta Arnie udowodnił, że może zwrócić się w stronę komedii po tym, jak wyrobił sobie markę w filmie Terminator z 1984 roku dzięki klasykom, w tym Twins i Kindergarten Cop.

Następnie zwrócił się do polityki i spędził kadencję jako gubernator Kalifornii.

Podczas gdy był żonaty z siostrzenicą prezydenta Johna F. Kennedy’ego, Marią Shriver, miał romans z ich pokojówką, co doprowadziło do nieślubnego dziecka, które zakończyło ich związek.

74-letni Arnie opublikował pełen pasji film zachęcający Amerykanów do zaszczepienia się przeciwko Covidowi w 2021 roku.

Kurt Russell Kurt, 71 lat, później grał psychologa u boku Toma Cruise’a w Vanilla Sky (Zdjęcie: Getty Images dla TCM)

Od bohatera armii, który stał się złodziejem w filmie Ucieczka z Nowego Jorku z 1981 roku, przeszedł do komedii kung-fu w filmie Big Trouble in Little China.

71-letni Kurt zagrał później u boku Toma Cruise’a w Vanilla Sky psychologa, dołączył do serii Szybcy i wściekli i zagrał Świętego Mikołaja w Kronikach świątecznych.

Od 1983 roku jest w długotrwałym związku z aktorką Goldie Hawn.

Zwolennik praw do posiadania broni, Russell wywołał kontrowersje jako zwolennik myśliwego.

Sigourney Weaver Signourney od tego czasu zagrała w Ghostbusters, Gorillas in the Mist i Working Girl (Zdjęcie: WireImage)

Przełamując granice jako kobieca bohaterka akcji Ripley w trylogii Alien, 72-latka stała się gwiazdą.

Zagrała także w Ghostbusters, Gorillas in the Mist i Working Girl.

Po zagraniu w oryginalnym filmie Avatar, powraca na nadchodzące cztery sequele. Sigourney wspierała reżysera Romana Polańskiego, który uciekł ze Stanów w 1978 roku po oskarżeniu o zgwałcenie i odurzenie 13-letniej dziewczynki.

Od 1984 r. jest żoną reżysera teatralnego Jima Simpsona i mają córkę Charlotte.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button