Rozrywka

Gemma Atkinson opóźnia ślub z gwiazdą Strictly Come Dancing Gorką Marquez

Gemma Atkinson odłożyła ślub z gwiazdą tańca Strictly Come Gorką Marquezem.

37-letnia aktorka i 31-letnia zawodowa tancerka zaręczyli się w lutym 2021 roku, cztery lata po spotkaniu na Strictly i dzieleniu się dwuletnią córką Mią.

Była gwiazda Hollyoaks wyjaśniła, że ​​napięty harmonogram tras jej narzeczonego Gorki oznacza, że ​​nie mogą zmieścić się w tym roku w małżeństwie.

Powiedziała magazynowi New: „Gorka jest dosłownie w trasie przez cały rok. Mamy tylko cztery dni wolnego razem.

„Ma dwie trasy Strictly z powrotem do siebie, a potem będzie jeździł na Strictly jesienią. Nie mamy nawet minuty, żeby usiąść i zacząć robić plany!”

Gemma Atkinson i Gorka Marquez opóźnili swój ślub (Zdj .: UGC) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Gemma wyznała, że ​​kiedy para w końcu przejdzie do ołtarza, wolałaby zrobić małą i intymną zabawę.

Pojawia się po tym, jak wcześniej podzieliła się tym, jak zamiast ekstrawaganckiego ślubu woleliby postarać się o kolejne dziecko.

Przemawiając w podcaście Vicky Pattison, The Secret To, ujawniła: „Powiedzieliśmy, że wolelibyśmy spróbować dla innego dziecka niż mieć duży, fantazyjny ślub.

Gemma ujawniła w podcaście, że chcą mieć razem kolejne dziecko (Zdjęcie: Instagram/ @glouiseatkinson)

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie z Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

„Są ludzie, którzy wydadzą 50 tysięcy funtów na wesele, a ty myślisz:„ O mój Boże ”.

„Dwukrotnie myśleliśmy o tym, żeby pójść do urzędu stanu cywilnego i po prostu to zrobić, a potem urządzić wielką imprezę”.

Rozmawiając o Lorraine, aktorka ujawniła, że ​​choć to nie była wina Gorki, że ma zobowiązania do pracy, to chciał być w domu z nią i ich córką.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button