Rozrywka

Gemma Atkinson ujawnia drastyczne zmiany w rodzinie, gdy narzeczony Gorka wraca do Strictly Come Dancing

Gemma Atkinson dała fanom wgląd w swoją niezwykłą poranną rutynę po powrocie jej narzeczonego Gorki Marqueza do Strictly Come Dancing.

CZYTAJ: Gemma Atkinson pokazuje fenomenalną figurę w bikini

Przechodząc do swoich Instagram Stories, prezenterka radiowa udostępniła krótki klip z jej niewiarygodnie wczesnej pobudki. Oprócz nagrania z jej ekspresu do kawy w akcji, Gemma napisała: „Kiedy rozpoczynają się próby Strictly dla Gorki, zaczyna się dla mnie klub o 5 rano. Tylko czas i szansa, żebym mógł trenować w dni wolne od przedszkola i weekendy”.

Ładowanie gracza…

OBEJRZYJ: Córka Gemmy Atkinson, Mia, udowadnia, że ​​jest taka jak jej mama

Na zakończenie dodała: „Trzeba wygospodarować czas. To niesamowite, do czego twoje ciało przyzwyczaja się dzięki konsekwentnej rutynie. Dla mnie od 22:00 do 5 rano wystarczy mi snu, aby odpracować”.

WIĘCEJ: Gemma Atkinson podnieca się, gdy ujawnia pierwsze łóżko Mii

WIĘCEJ: Gemma Atkinson w kontrowersyjny sposób komentuje plany małżeńskie z Gorka

Szczere wyznanie Gemmy następuje po tym, jak jej partner został ogłoszony jednym z profesjonalnych tancerzy w tegorocznej serii Strictly Come Dancing. 31-letni Gorka dołączy do grona kolegów profesjonalistów, którzy będą walczyć na parkiecie.

Gemma udokumentowała swoją poranną rutynę

Ponieważ nowy serial ma wrócić na nasze ekrany jesienią tego roku, próby do przebojowego programu telewizyjnego są w toku. Seria 20 Strictly Come Dancing rozpocznie się we wrześniu. Premiera zwykle odbywa się w połowie września, a występy na żywo i oficjalny konkurs rozpoczynają się dwa tygodnie później.

Jako dumni rodzice dwuletniej córki Mii, Gemma i Gorka bez wątpienia będą mieli czym żonglować w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Na ekskluzywnym czacie z HELLO! blond oszałamiająca dziewczyna szczerze mówiła na temat macierzyństwa.

Gemma i Gorka dzielą się córką Mią

„Stanie się matką zdecydowanie uczyniło mnie bardziej cierpliwą i zaskoczyło mnie, jak naturalnie radzę sobie z różnymi rzeczami, bez względu na to, czy były łatwe, czy nie. Nigdy nie myślałam, że będę miała dzieci, ponieważ byłam bardziej niż szczęśliwa sama z dziesięcioma psami”, powiedziała.

Dotykając swojej podróży fitness po porodzie, Gemma dodała: „Dla mnie chodziło o cofnięcie się o krok i docenienie tego, co zrobiło moje ciało. przebywanie w pobliżu Mii.

CZYTAJ: Wewnątrz wspaniałego domu Gemmy Atkinson i Gorki Marqueza w Manchesterze

„Ponieważ słuchałem swojego ciała i wiedziałem, kiedy odpocząć, a kiedy się cofnąć, nie musiałem się martwić, aby po prostu pozwolić sobie na prawidłowe wyleczenie”.

Podoba Ci się ta historia? Zapisz się do naszego HELLO! Wyślij biuletyn, aby inne artykuły, takie jak ta, trafiały prosto do Twojej skrzynki odbiorczej.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button