Rozrywka

George Kittle ujawnia, jak poradziłby sobie z polaryzacyjną sytuacją kontraktową

Do Getty’ego Deebo Samuela dołączają Kyle Juszczyk i George Kittle po przyziemieniu 30 stycznia 2022 roku.

George Kittle nie jest dokładnie Johnem Lynchem. Nie odpowiada za obsługę kontraktów i innych tematów związanych z pieniędzmi.

Nie przeszkadza to jednak nikomu zadawać ciasne pytania All-Pro San Francisco 49ers o to, jak poradzi sobie z niektórymi polaryzacyjnymi rozmowami kontraktowymi… zwłaszcza tymi, które dotyczą jego zespołu.

A Kittle został zapytany o jedno z bardziej szczegółowo zbadanych i nagłośnionych negocjacji kontraktowych w okresie poza sezonem 49ers podczas jego występu w Bussin’ z podcastem Boys z zawodnikami NFL Willem Comptonem i Taylorem Lewanem wydanym w czwartek, 23 czerwca.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości o 49ers prosto do Twojej skrzynki odbiorczej! Dołącz do biuletynu Heavy on 49ers tutaj!

Dołącz do Heavy na 49ers!

Co Kittle by zapłacił

Kittle otrzymał palące pytanie dotyczące jego kolegi z drużyny Pro Bowl, Deebo Samuela.

Tight end po raz pierwszy przyznał, że nie rozmawiał ze swoim dyrektorem generalnym, głównym trenerem, a nawet z samym Samuelem o swojej sytuacji kontraktowej.

„Z perspektywy czasu to 20-20, prawda?” Kittle powiedział do obu mężczyzn, do których dołączył także rozgrywający Buffalo Bills Josh Allen. „A ja nic nie wiem. Nie rozmawiałem o tym z Johnem Lynchem, Kyle Shanahanem ani Deebo. Nie mam. Nic nie wiem.

Ale wtedy „The People’s Tight” podzielił się tym, co dałby Samuelowi.

„Wiem tylko, że z perspektywy czasu zapłaciłbym Deebo za trzy czwarte sezonu, na pewno spróbuję podpisać kontrakt w trakcie sezonu” – powiedział Kittle. „Prawdopodobnie byłoby taniej. Christian Kirk (były syndyk Arizona Cardinals, który podpisał kontrakt z Jacksonville Jaguarami) naprawdę uruchomił rynek.

Kittle następnie zagłębia się w to, co jego zdaniem się wydarzy

Kittle sformułował kilka pomysłów na to, jak sprawy potoczą się między nadchodzącym czwartoroczniakiem Samuelem a recepcją 49ers.

— Co się stanie — a to ja nic nie wiem — Deebo ma jeszcze rok na kontrakcie, mimo wszystko, prawda? – zapytał Kittle. „Zakładając, że nie zamierza siedzieć, to dużo pieniędzy, więc albo zagra w tym roku jako dziewiątka z jednym rokiem na jego umowie, albo dostanie przedłużenie kontraktu”.

Samuel stał się przedmiotem plotek handlowych podczas draftu NFL w 2022 r. po tym, jak poprosił o znalezienie transakcji, a New York Jets i Detroit Lions reprezentują zespół zainteresowany nabyciem wszechstronnego odbiornika szerokopasmowego i ucieczką. Obie franczyzy zostały jednak odrzucone przez 49ers. Od tego czasu Samuel powrócił do 49ers podczas ich czerwcowego miniobozu.

Czy sam Kittle wierzy, że Samuel jest zbywalnym graczem tak późno w okresie poza sezonem?

„W tej chwili nie możesz nawet nim handlować” – oświadczył Kittle. „Za co zamierzasz go wymienić? Wybór pierwszej rundy w przyszłorocznym drafcie? To nam nie pomaga w tym roku. Na przykład, daj spokój, nie możesz handlować na przyszłe typy, nie w tej chwili, więc to okno jest trochę zamknięte.

Następnie Kittle przedstawił swoją najśmielszą prognozę w podcastie: Ramy czasowe, w których można zawrzeć umowę między 49ers a Samuelem.

„Może wydarzyć się coś szalonego, mógłbym zjadać moje słowa w dwa tygodnie, ale Dziewiątki wykonały każdy większy kontrakt — mój, Freda Warnera — na tydzień przed rozpoczęciem sezonu. Tak więc przypuszczam, że w ciągu trzech tygodni” — przewidywał Kittle. – Usłyszymy o tym wieści, ale nie mam pojęcia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button