Rozrywka

George Wayne twierdzi, że przedstawił Kate Moss Johnny’emu Deppowi

Więcej na temat: johnny depp Courtney Love mówi, że Johnny Depp uratował jej życie po przedawkowaniu w 1995 roku Bethenny Frankel nazywa Amber Heard „najbardziej szaloną kobietą, jaka chodziła po tej planecie”. Spencer Pratt twierdzi, że Amber Heard odrzuciła kiedyś Brody’ego Jennera w klubie sąd pośród prawnej bitwy Amber Heard

Trwająca walka prawna Johnny’ego Deppa z byłą żoną Amber Heard sprawia, że ​​dawni skrybowie plotkują odkurzają swoje akta z lat 90.

We wtorek były felietonista „Vanity Fair”, George Wayne, przedstawił swoje twierdzenie jako osoba, która przedstawiła Deppa byłą dziewczynę Kate Moss.

„To ja przedstawiłem Kate i Johnny’ego”, napisał 70-letni Wayne w poście na Instagramie, zanim Moss zajął stanowisko w środę, aby zeznawać w imieniu Deppa.

Wayne twierdził, że „wziął ją za rękę i natychmiast zabrał do stołu Johnny’ego”, kiedy w 1994 roku weszła do popularnego wówczas miejsca Cafe Tabac w East Village.

“[I said], „Johnny to jest Kate – Kate poznaj Johnny’ego”. Kiedy to zrobiłem, nie spodziewałem się, że będą niszczyć pokoje pięciogwiazdkowych hoteli na całym świecie” – kontynuował, odnosząc się do „słynnego incydentu w The Mark Hotel we wrześniu [sic] z 1994 roku.”

Wayne i Moss na brytyjskiej sesji zdjęciowej GQ w 1992 roku. MICHEL HADDI

Wayne mówił dalej o spotkaniu do Page Six, mówiąc: „Pamiętam to jak wczoraj! Byliśmy tam co noc. Cafe Tabac było jak nasza szkolna kafeteria”.

Według Wayne’a, 58-letni Depp jadł tam kolację po raz pierwszy, kiedy 48-letnia Moss przybyła z supermodelką Naomi Campbell.

„Porozmawiałem z nim i około godziny później [Moss and Campbell] wszedł po schodach” – wspomina.

„Gdy tylko ją zobaczyłem, złapałem ją za rękę i poprowadziłem do miejsca, gdzie siedział Johnny… reszta to już historia. Nie rozstawali się przez cztery lata po tym.

Moss i Depp mieli romantyczny związek w latach 1994-1998. WireImage

Wayne powiedział nam, że on i Moss są sąsiadami w West Village, gdzie „przesiadują i piją na patio na zewnątrz, kiedy mieszkała na Waverly Place”. Moss jednak rzadko chełpiła się swoim związkiem z Deppem.

„Z ich prywatnym życiem nigdy nie zdołasz dotrzeć do sedna niczego. [Naomi and Kate] były najgorsze suki…. Opanowali sztukę nieujawniania niczego”, twierdził Wayne, dodając: „Kochałem Kate. Tęsknię za nią.”

W środę Moss nie miał innego wyjścia, jak wrócić do starych plotek na temat ich romansu po tym, jak Heard odniósł się do plotki, według której Depp zepchnął Mossa ze schodów, kiedy spotykali się w latach 90. W swoim poście na Instagramie Wayne polecił Mossowi „powiedzieć, że osądzi fakty i kto przedstawił cię Johnny’emu”.

Moss pojawił się w sądzie za pośrednictwem wideo w środę, aby zeznawać w imieniu Deppa. POOL/AFP przez Getty Images

Moss nie wspomniała o Waynie podczas jej zeznań, ale jasno ustaliła, czy Depp kiedykolwiek zepchnął ją ze schodów.

„Nigdy mnie nie popychał, nie kopał ani nie zrzucał ze schodów” – zeznała.

Moss i Depp spotykali się przez ponad trzy lata, zanim się rozstali, a on przeniósł się z francuską aktorką Vanessą Paradis. W profilu Vanity Fair z 2012 r. Moss opisał ich rozstanie jako „koszmar”, po którym nastąpiły „lata płaczu”.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button