Rozrywka

Gerard Pique „cierpi” po rozstaniu z Shakirą i donosi o „otwartym związku”

Prezydent Barcelony Joan Laporta twierdzi, że Gerard Pique „cierpi” po rozstaniu z żoną Shakirą, ale udzielił pełnego poparcia obrońcy.

Pique i kolumbijska piosenkarka ogłosili, że w zeszłym miesiącu rozstają się, spędzili razem 11 lat. Raporty w Hiszpanii obwiniały o rozłam u drzwi Pique, twierdząc, że odszedł od gwiazdy popu.

Ale ani Pique, ani Shakira nie odnieśli się do tych zarzutów, z nowymi doniesieniami, że byli w „otwartym związku”. Ponieważ Barca i Pique wkrótce rozpoczną przygotowania do sezonu, Laporta dał teraz wgląd w nastawienie obrońcy, dając Hiszpanowi pełne wsparcie.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

„Pique cierpi. Tak bardzo, jak sobie wyobrażamy, mamy w wyobraźni piłkarzy ze sławą, pieniędzmi i wszystkim, co lubimy, ale to ludzie, a Pique to świetna osoba. Jest jednym z kapitanów, ma szczęście i dał wiele i musi wiele nam dać” – powiedział Laporta.

„I przeszedł przez sytuację, która wcale nie jest przyjemna, z dziećmi w bardzo młodym wieku, a Pique zasługuje na szacunek i sympatię fanów. Nie zwracaj uwagi na wiadomości, które próbują zostawić go jako niepoważnego człowieka, bez uczuć i że wszystko mu się wymyka.

„Mam szczęście, że go znam i traktowałem go jak osobę. To niezwykła osoba, która cierpi. A my musimy mu pomóc. Będę pierwszą, która obdarzy go miłością, na jaką zasługuje”.

Czy Gerard Pique powinien być kluczową częścią Barcelony Xaviego w przyszłym sezonie? Podziel się z nami swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej

Pique i Shakira rozstają się po 11 latach razem (Zdjęcie: Getty Images)

Naleganie Laporty na cierpienie Pique pojawiło się pośród doniesień, że był w otwartym związku z Shakirą. Jeśli te raporty są dokładne, oznacza to, że niewierność mogła nie być przyczyną separacji.

„Ich zgoda brzmiała„ rób, co chcesz, a ja zrobię, co chcę”, ale aby zaprezentować się publicznie jako para. Ktoś bardzo, bardzo bliski Pique zapewnił mnie, że nie było z jego strony niewierności, Antonio Aviles powiedział „Viva la Vida”.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button