Rozrywka

Giganci otrzymują aktualizację zachęcającą do kontuzji na LB Azeez Ojulari

Getty New York Giants LB Azeez Ojulari zbliża się do powrotu.

New York Giants może spodziewać się, że wkrótce w składzie pojawi się zewnętrzny linebacker Azeez Ojulari.

Według raportu Dana Duggana z The Athletic, Ojulari, który rozpoczął obóz treningowy na liście kontuzji innych niż piłka nożna (NFI) z kontuzją ścięgna podkolanowego, ma wrócić do treningów „w ciągu następnego tygodnia”. Giants otworzy przedsezon przeciwko New England Patriots w następny czwartek, 11 sierpnia, o 19:00 ET. Jest mało prawdopodobne, że Ojulari zagra w tej grze, ale byłoby zachęcające, gdyby do tego czasu wrócił do foldu.

WSZYSTKIE najnowsze wiadomości Giants prosto na Twoją skrzynkę! Zapisz się do newslettera Heavy on Giants tutaj!

Ojulari, lat 22, planuje być główną częścią tego, co Giants robią w tym sezonie w obronie. W zeszłym sezonie prowadził zespół z 8,0 workami jako debiutant drugiej rundy. Teraz w połączeniu z Kayvonem Thibodeaux (numer 5 w klasyfikacji generalnej w tegorocznym drafcie) i nowym koordynatorem defensywy Wink Martindale, Ojulari może zrobić gigantyczny skok w roku 2.

Pod koniec lipca główny trener Giants Brian Daboll zasugerował, że Ojulari zbliża się do powrotu.

„On nad tym pracuje”, powiedział Daboll na konferencji prasowej 30 lipca (za pośrednictwem The Half/Twitter). — Powiedziałbym — nie chcę ci podawać rozkładu jazdy. To dzień po dniu. Polepszył się…”

Kiedy został poproszony o odpowiedź, czy powrót może być oddalony o „tygodnie”, Daboll zamknął linię pytań.

– Jeszcze mnie tam nie ma – powiedział.

Informacje o kontuzjach Ojulariego pojawiają się w czasie, gdy Giganci potrzebowali dobrych wieści. Zespół stracił w tym tygodniu dwóch ofensywnych liniowych z powodu poważnych kontuzji, ponieważ swingowy Matt Gono doznał kontuzji szyi kończącej karierę, a debiutant w piątej rundzie Marcus McKethan doznał kontuzji ACL kończącej sezon.

Azeez Ojulari ma potencjał Pro Bowl w 2022 r.

Azeez Ojulari był miłą niespodzianką dla fanów Giants w zeszłym sezonie, ale w 2022 roku ma potencjał, by szturmem przejąć NFL. Wcześniej w tym sezonie poza sezonem Nick Shook z NFL.com nazwał go najbardziej prawdopodobnym graczem Giants, który zaliczył swój pierwszy Pro Bowl w tym sezonie.

Ojulari nie określił wyraźnie ukłonu w Pro Bowl jako osobistego celu przed swoim drugim sezonem NFL, ale powiedział, że po jego znakomitej debiutanckiej kampanii jest „więcej do zrobienia”.

Przez Giants TV na Twitterze:

„Na pewno jest więcej do zrobienia” – powiedział Ojulari w maju. „The [2021] sezon nie potoczył się tak, jak chcieliśmy. To gra zespołowa, więc musisz wychodzić i starać się być lepszym każdego dnia.

Ojulari z pewnością wkładał tę pracę każdego dnia, ponieważ jest to jeden z powodów, dla których wylądował na liście NFI. Doznał kontuzji ścięgna podkolanowego podczas treningu z dala od obiektów zespołu, przez co nie kwalifikuje się do listy fizycznie niezdolnych do występów (PUP).

Oto fragment z jego ćwiczeń na początku lipca, za pośrednictwem Alexa Wilsona z Empire Sports Media:

Giganci potrzebują zdrowego Ojulari i wskakiwania na kolana przeciwnych rozgrywających w sezonie zasadniczym.

Oglądaj wszystkie worki Rookie Year Ojulari z 2021 r.

Aby pomóc Ci podekscytować się powrotem Azeeza Ojulariego na pole treningowe, oto najciekawsza rolka jego worków z zeszłego sezonu.

Przez Nicka Falato na Twitterze:

Ze zdrowym Ojulari z jednej strony i Kayvonem Thibodeaux z drugiej, Giganci powinni za jakiś czas wystawić swój najbardziej zaciekły duet, który rzuca się w pogoń.

Więcej ciężkich na Giants News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button