Rozrywka

Giganci tracą debiutanta liniowego z powodu kontuzji kończącej sezon

Getty Images Brian Daboll rozmawia z Danielem Jonesem podczas obozu treningowego w 2022 roku.

New York Giants ogłosili, że początkujący ofensywny liniowy Marcus McKethan został umieszczony na Injured Reserve, ponieważ opuści sezon NFL 2022 po tym, jak doznał rozerwania ACL.

McKethan, który został wybrany w piątej rundzie draftu 2022 NFL, doznał kontuzji podczas meczu Fan Fest, który odbył się w piątek wieczorem na stadionie MetLife. Przeszedł testy i wyszła najgorsza wiadomość.

Nowy Jork stracił teraz dwóch debiutantów Giants z powodu kontuzji podczas obozu treningowego. Poza McKethanem, w czwartej rundzie, Dane Belton, który ma złamany obojczyk, wystartuje w przedsezonie.

Głębia Giants do ich ofensywnej linii została uderzona w obozie treningowym. McKethan jest drugim zastępczym ofensywnym liniowym, którego drużyna straciła w ciągu ostatnich kilku dni. Według Jordana Raanana z ESPN, ofensywny napastnik Matt Gono ma przejść na emeryturę z powodu kontuzji szyi, której zaczął doświadczać w tym tygodniu. Drugi rok ofensywny lineman Matt Peart jest już na liście fizycznie niezdolnych do występu z powodu kontuzji ACL, której doznał w zeszłym sezonie.

Weteran sprzętu Will Holden został podpisany przez Giants 5 sierpnia jako zamiennik Gono.

Podróż McKethana

McKethan i Giants ofensywny liniowy Joshua Ezeudu byli kolegami z drużyny z college’u w Północnej Karolinie. Ezeudu został wybrany w trzeciej rundzie jako 67. w klasyfikacji generalnej, a McKethan został wybrany w piątej rundzie.

Główny trener Brian Daboll mówił 4 sierpnia o umiejętnościach i postawach obu zawodników podczas obozu treningowego.

„Podobnie jak wszyscy inni, niektóre dobre, niektóre złe”. – powiedział Daboll. „Oni ciężko pracują. Próbują robić rzeczy, o które ich prosimy. Mają dobre fizyczne zachowanie. Dobrze odbierają rzeczy. Było dla nich wielu dobrych przedstawicieli, a niektórych prawdopodobnie chcieliby mieć z powrotem, ale to jest dla nas wszystkich.

McKethan został prawym starterem w Północnej Karolinie w 12 z 13 występów na drugim roku. Zdobył dwa wyróżnienia All-ACC w 2020 i 2021 roku.

Wchodząc do NFL, McKethan ćwiczył jako zapasowy prawy strażnik Giants podczas obozu treningowego. Wziął też kilka powtórzeń w prawym wślizgu.

Dyrektor generalny Joe Schoen przygotował trzech ofensywnych liniowych w drafcie NFL 2022. Poza McKethanem, Evan Neal został pokonany w Rundzie 1 (miejsce 7 w klasyfikacji generalnej), a kolega z drużyny McKethana z Północnej Karoliny oraz Ezeudu, został pokonany w Rundzie 3 (miejsce 67 w klasyfikacji generalnej).

Co dalej?

Jest prawdopodobne, że Giganci dodadzą głębi na straży po niefortunnych wieściach dla McKethana. To właśnie zrobił zespół, gdy Gono doznał miażdżącej kontuzji kończącej karierę.

Giants zatrudnili Holdena, aby zastąpić Gono, który pojawił się w 27 meczach w ciągu pięciu sezonów z ośmioma drużynami. Grał z Detroit Lions w 2021 roku, występując w 14 meczach i rozpoczynając jedną grę. 28-latek wystawiłby z Detroit ocenę 60,8 Pro Football Focus.

Holden był piątym wyborem Arizona Cardinals w 2017 roku. Zagrał w 11 meczach i wystartował w 7 z nich w latach 2017-2018, zanim podpisał kontrakt z Indianapolis Colts, Miami Dolphins, Seattle Seahawks, San Francisco 49ers, Baltimore Ravens i Osobliwości miasta.

Powrócił też dwukrotnie z kardynałami i źrebakami.

Kruki podpisały kontrakt z Holdenem w 2020 roku i zagrały w jednej grze dla Baltimore i Colts.

Trener Daboll przedstawił swój plan, z kim powinien grać na linii ofensywnej przeciwko New England Patriots w pierwszym meczu przedsezonowym drużyny w przyszłym tygodniu.

„Będziemy nadal obracać graczy” – powiedział Daboll. „Oczywiście są pewni faceci, którzy – Andrew Thomas to nasz lewy sprzęt. Ale myślę, że im więcej facetów może dostać powtórzenia, wiesz, jeśli Andrew Thomas wyjdzie w grze przedsezonowej, to kto pójdzie do przodu i go zastąpi? I im większą elastyczność pozycji mogą stworzyć dla siebie – i może znajdziesz coś, dobrą kombinację, która działa – ale teraz będziemy mieszać i dopasowywać. I ostatecznie ustalimy na pięciu, które tam są; Myślę, że to ważne, aby mieć ze sobą dobrą komunikację. Ale myślę, że kiedy pracujesz z innymi facetami, to również pomaga w procesie komunikacji”.

Więcej ciężkich na Giants News

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button