Rozrywka

Gigi Hadid jest oficjalnie w swojej dziwacznej erze

Jeśli wpiszesz w Google „estetykę dziwnej dziewczyny”, zobaczysz wiele zdjęć Belli Hadid w „brzydkich” trendach z początku XXI wieku, takich jak spódnice maxi i chude szaliki. Chociaż jej młodsza siostra jest w zasadzie twarzą tego wyglądu, Gigi naśladuje tę samą anty-modową nieustraszoność, aby przyjąć swoją „dziwną” stronę.

Według TikTok, wygląd polega na przyjmowaniu maksymalizmu bez wstydu – nakładanie warstw jasnych kolorów, mieszanie różnych tekstur i wzorów oraz nakładanie kiczowatych akcesoriów przypominających Claire z ery Y2K. Podobna do japońskiego stylu ulicznego Harajuku, estetyka dziwnej dziewczyny łączy różne trendy, aby znaleźć swój własny styl wśród pozornie niekończącej się listy „rdzeni”.

W łatwym podejściu do dziwnego wyglądu dziewczyny Hadid dała swoją własną wyluzowaną energię głośnej estetyce. Sfotografowana w najmodniejszej dzielnicy Nowego Jorku, SoHo, modelka miała na sobie jedyną w swoim rodzaju kamizelkę z dzianiny pokrytą paskami i nadrukiem w kratkę. Kapryśna uprawa została zaprojektowana przez Erikę Maish i kosztuje 450 USD.

Stamtąd uzupełniła stylizację klasycznymi czarnymi Converse, dwukolorowym filcowym kapeluszem typu bucket, okrągłymi okularami przeciwsłonecznymi i torebką Loro Piana, która kosztuje 1975 USD. Uwaga: łańcuszek do telefonów z tęczowymi koralikami, który przywołuje wspomnienia bransoletek przyjaźni z obozu letniego.

Raymond Hall / Obrazy GC / Obrazy Getty

Możesz łatwo odtworzyć wygląd Hadida dzięki tym dziwnym alternatywom dla dziewczyn.

Możemy otrzymać część sprzedaży, jeśli kupisz produkt za pośrednictwem linku w tym artykule.

Odtwórz wygląd SoHo Gigi

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button