Rozrywka

Gigi Hadid wyposażyła swoją nową linię kaszmiru w gorset w stylu Bridgerton

Gigi Hadid uruchomiła swoje najnowsze przedsięwzięcie, Guest in Residence, linię kaszmiru, która ma przetrwać lata, a nie typowy cykl fast fashion. Marka wystartowała 7 września i już nabiera popularności, czego można się spodziewać, bo kto nie pokocha kaszmiru?

Aby uczcić swoją premierę, Hadid założył jasnoróżową koszulę zapinaną na guziki z kolekcji z gorsetem w stylu regencjicore na imprezę inauguracyjną marki na Manhattanie 6 września. Kremowy różowy gorset był dopełnieniem obszernych, postarzanych spodni khaki, podczas gdy kaszmirowy sweter noszono pod gorsetem rozpiętym, z lekko odsłoniętym ramieniem. Uzupełniła stylizację różową minitorebką Barbie od Miu Miu, dopasowanymi różowymi szpilkami i trójwarstwowym złotym łańcuszkiem.

Guest In Residence nie tylko robi furorę swoimi przytulnymi dzianinami w sam raz na sweterkową pogodę, ale jasna estetyka jest modelowana przez niesamowicie zróżnicowaną obsadę modeli, od małych dzieci po dziadków, o wielu różnych umiejętnościach i odcieniach skóry. Możesz teraz kupować kolekcję, w tym niektóre elementy z kolekcji Fall Color Pop poniżej.

Możemy otrzymać część sprzedaży, jeśli kupisz produkt za pośrednictwem linku w tym artykule.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button