Rozrywka

Giovanni Pernice przygląda się kolejnemu zwycięstwu Strictly, gdy mówi, że „rezygnacja nie jest w moim DNA”

Gwiazda Strictly Come Dancing, Giovanni Pernice, nie planuje w najbliższym czasie opuszczać pokazu tańca BBC One.

Panujący mistrz ujawnił wyłącznie Daily Star, że nigdy nie zrezygnuje z gry Strictly i ma nadzieję, że pozostanie w historii telewizji dzięki niesamowitym zwycięstwom i sukcesom w serialu.

Pojawia się po tym, jak gwiazda wygrała Virgin Media Must-See Moment na BAFTA za cichy taniec do Symphony z Rose Ayling-Ellis podczas ich występu Strictly.

Przemawiając po ich zwycięstwie, Giovanni powiedział, że chce zrobić „najpiękniejszy występ”, jaki mogli, dodając, że zawsze stara się, aby był „idealny”.

Giovanni powiedział: „To nie jest konkurs – co roku inny partner, inne historie.

Rose i Giovanni świętowali wygraną w BAFTA (Zdjęcie: giovannipernice/Instagram) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

„Zwycięstwo to spełnienie marzeń po siedmiu latach w serialu – zawsze druga, druga sekunda. Z Rose było zupełnie inaczej, nie chodziło o wygraną, chodziło o przesłanie, które wysyłaliśmy”.

I wygląda na to, że mimo osiągnięcia najwyższego miejsca nie chce odejść i spróbować czegoś nowego, ale tylko zwiększyć swój sukces w programie BBC.

Zapytany o jego potencjalne wyjście, Giovanni powiedział: „Rezygnacja? Rezygnacja nie jest w moim DNA. Jestem Włochem”.

Duet zabrał do domu gong za ich niesamowity występ (Zdjęcie: Dave Benett / Getty Images)

Giovanni i Rose byli przytłoczeni zdobyciem nagrody w niedzielny wieczór, gdy z wdzięcznością podzielili się stanowiskiem duetu trzymającego ją w swoich rękach.

Gwiazda opisał swój snap: „Jesteśmy zdobywcami nagrody BAFTA !! Nie mogę w to uwierzyć. Siła TAŃCA znów uderza! Tym razem ten taniec zmienił życie ludzi i to właśnie chcieliśmy osiągnąć wraz z Rose.

„Dziękuję BBC i zespołowi Strictly za wsparcie nas przez cały czas.

„Dziękuję Jasonowi, Ashleyowi i Arduino za pomoc w przełożeniu mojej i Sary wizji na kroki dzięki tej pięknej choreografii do @sarahjamesface DZIĘKUJEMY ZA BYCIE najlepszym przewodnikiem przez cały sezon.

Ich spektakularny występ sprawił, że widzowie byli zahipnotyzowani (Zdjęcie: PA)

Zakończył to i powiedział: „Ale jeszcze raz serdecznie dziękuję wam wszystkim za wsparcie i głosy !! Nigdy nie przestaniemy być wdzięczni”.

Giovanni i Rose nie tylko ukradli serca widzów swoim słodkim występem, ale także zdołali zdobyć publiczność i zabrać do domu Trofeum Błyszczącej Kuli w grudniu.

BAFTA to ich drugi gong z ich zapierającego dech w piersiach występu, a widzowie wciąż są zachwyceni ich olśniewającym występem.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button