Aktualności

Glen „Big Baby” Davis wyjaśnia, dlaczego przegrana Boston Celtics w finałach NBA sprawiła, że ​​był szczęśliwy

Glen „Big Baby” Davis zdobył mistrzostwo NBA jako debiutant w Boston Celtics w 2008 roku. W 2010 roku prawie miał kolejny, ale Celtics przegrali z Los Angeles Lakers w siedmiu meczach.

Davis spędził połowę swoich ośmiu lat w NBA z Celtics. Zapytany, jak się czuje, gdy Celtics przegrali z Golden State Warriors w finałach NBA 2022, Davis powiedział, że „nie był szczęśliwy, ale ja byłem szczęśliwy”.

Glen „Big Baby” Davis przybył do Boston Celtics w umowie dla Raya Allena

Glen Davis z Boston Celtics kontroluje odbicie w meczu z New York Knicks podczas play-offów w 2011 roku. | Nick Laham/Getty Images.

Seattle SuperSonics wybrało Davisa w drugiej rundzie NBA Draft 2007. Grał na swojej szkolnej piłce w LSU i został wybrany Graczem Roku SEC na drugim roku. Opuścił szkołę po roku młodszym, decydując się na NBA.

Celtics mieli ciężki sezon 2006-07, wygrywając tylko 24 mecze. Danny Ainge desperacko musiał zmienić sytuację i dokonał dwóch transakcji, aby zmienić Celtics w natychmiastowego mistrza.

Ainge zawarła umowę z Minnesota Timberwolves, aby zdobyć Kevina Garnetta. Celtics wysłało pięciu graczy, w tym cennego potencjalnego Ala Jeffersona, i dwóch graczy w pierwszej rundzie. Ainge wymieniła się również na innego All-Stara w Allen. W tej umowie z Sonics, Celtics uzyskali prawa do Davisa, który był 35. ogólną selekcją.

Celtics zdobyli mistrzostwo w tym sezonie, odnosząc 66 zwycięstw w sezonie zasadniczym i pokonując rywali Lakers w sześciu meczach w finałach NBA 2008.

Jako debiutant w Celtics, Davis zagrał w 69 meczach, średnio 13,6 minuty. W swoim czwartym sezonie grał 29,5 minuty i zdobył 11,7 punktu.

Davis wyjaśnia, dlaczego „nie był szczęśliwy, ale ja byłem szczęśliwy”, kiedy Celtics przegrali w tegorocznych finałach NBA

„src=”https://www.youtube.com/embed/OGCzFkjFias?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; picture-in-picture” allowfullscreen title=”Glen „Duże dziecko” Davis o tym, dlaczego był szczęśliwy Celtics nie wygrali finału (część 22)”>

Davis był ostatnim gościem Vlad TV i poruszył różne tematy z gospodarzem DJ Vladem. Vlad zapytał byłego rezerwowego Celtics, jak się czuł, gdy zobaczył, jak Celtics przegrywają z Warriors.

„Nie byłem szczęśliwy, ale byłem szczęśliwy” – powiedział Davis. „Powodem, dla którego są różne poziomy play-offów. Każdy poziom to inny poziom.

„Pierwsza runda to pierwsza runda, ale energia to inny poziom. Każdy poziom jest tak ważny. Teraz rozumiecie uczucie wygrania finałów Konferencji Wschodniej. Wiesz, czego potrzeba, aby dostać się do finału.

„Teraz już wiesz, jaki rodzaj energii musisz mieć – co musisz umieć zrobić. To doświadczenie – z właściwymi facetami, którzy tego doświadczą – wygrają mistrzostwo, ponieważ nienawidzą tego poczucia przegranej.

„Byłem szczęśliwy z tego doświadczenia edukacyjnego. Przyszłość jest jasna, kiedy Jaylen Brown i Tatum naprawdę są All-Stars.

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

POWIĄZANE: Boston Celtics: Glen „Big Baby” Davis miał miejsce w pierwszym rzędzie jako Ray Allen Boxed Rajon Rondo, aby uregulować swoją wołowinę

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button