Rozrywka

Glen Powell „Gwałtownie zrzygał” z powrotem na własną twarz podczas odwracania w „Top Gun: Maverick”

Top Gun: Maverick Aktor Glen Powell przeszedł przez trudny okres przygotowując się do filmu ze swoimi współgraczami. Tom Cruise chciał się upewnić, że film jest jak najbardziej realistyczny. Powell „gwałtownie zrzygał” w najgorszy możliwy sposób podczas kręcenia Top Gun: Maverick.

Miles Teller powiedział, że niektórzy członkowie obsady „Top Gun: Maverick” zwymiotowali w samolocie

Glen Powell | Vivien Killilea/Getty Images dla Paramount Pictures

Jimmy Kimmel na żywo wcześniej zaprosił Milesa Tellera do programu, aby porozmawiać o wszystkim Top Gun: Maverick. Wyjaśnił, jak trudne było szkolenie w odrzutowcach. Obsada przeszła obszerne ćwiczenia, aby uzyskać jak największy komfort, ponieważ eksperci latali nimi. Zdradził jednak, że niektórzy członkowie obsady wielokrotnie zwymiotowali.

Oczywiście Kimmel chciał dowiedzieć się, kto miał najtrudniejsze chwile podczas kręcenia filmu. Ostatnio zaprosił Powella, aby omówić swoje doświadczenia związane z filmowaniem Top Gun: Maverick. Aktor przyznał, że jest jednym z tych, którzy mieli nieszczęśliwy czas przystosowując się do wpływu latania odrzutowcami, ale jego historia stała się o wiele bardziej szczegółowa.

Aktor „Top Gun: Maverick” Glen Powell przyznał, że „gwałtownie zrzygał” we własną twarz w F-18

” src=”https://www.youtube.com/embed/RJS9PjcLsAY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Powell wyjaśnił, że wielokrotnie zachorował podczas kręcenia filmu Top Gun: Maverick. Jednak widzowie nigdy nie odgadną z gotowego filmu. Rejs naprawdę wzmocnił, upewniając się, że wszystko zostało zrobione w najbardziej legalny sposób.

„Dużo zwymiotowałem podczas tego filmu” – przyznał Powell. „Jeśli chodzi o Toma Cruise’a, chce zrobić wszystko, co w jego mocy, od samego początku. Tak więc cały film byliśmy z tyłu samolotów na tylnych siedzeniach prawdziwych F-18.

Powell kontynuował: „Jeśli chcesz zrozumieć Top Gun, był jeden dzień, w którym lecieliśmy przez kaniony zwane Star Wars Canyons, ten naprawdę słynny bieg. Lecimy jakieś 100 stóp nad ziemią, 500 węzłów, płyniemy przez te kaniony, odwracasz kierunek, zmieniasz orientację, wracasz, zrzucasz bombę, podciągasz się, siedem i pół G. Robisz to w kółko i w kółko.

„W pewnym momencie pomyślałem:„ OK, mam zamiar rzygać ”- wspomina Powell. „Więc próbowałem przemycić moją torebkę z wymiocinami, ponieważ nie chciałem zawstydzać się przed tym lotnikiem marynarki. Ci faceci są twardzi, fajni, a ja jestem aktorem z tyłu samolotu. Nie chciałem być tym facetem.

Powell wyjaśnił: „Więc właśnie powiedziałem:„ Hej, Fisty, dlaczego się po prostu nie ustatkujemy. Chcę tylko sprawdzić widok. On na to: „Jesteś tam dobry, człowieku?” Mówię: „Nie, stary. Jestem dobry. Będę gotowy do rock and rolla. Daj mi chwilę. Właśnie zacząłem gwałtownie rzygać w tej torbie, ale problem polega na tym, że mikrofon to także maska.”

„Więc zerwałem maskę, a on nie usłyszał ostatniej części” – powiedział Powell. „Więc, kiedy gwałtownie rzygam w tej torbie, słyszę po prostu w komunikatorach: „Cóż, kolego, jeśli jesteś gotowy na rock and rolla. Dajmy czadu.’ On po prostu odwraca samolot, ściąga w dół, a ja rzygam w czaszę. Patrzę tutaj na ziemię (wskazuje w górę) i rzyg, który przed chwilą zwymiotowałem, znowu rzyga mi w twarz. “

Glen Powell powiedział, że tego nie posprzątał

Kimmel, publiczność studia i sam Powell śmiali się z jego obrzydliwej… Top Gun: Maverick fabuła. Jednak gospodarz talk-show miał w głowie jedno palące pytanie, które po prostu musiał zadać. Kimmel zapytał, kto był odpowiedzialny za sprzątanie bałaganu wymiocin wewnątrz odrzutowca.

„Wiesz, marynarka wojenna była dla nas dobra” – zażartował Powell z uśmiechem. „Nie sądzę, abyśmy zrobili sequel z tego powodu. To prawdopodobnie tylko ja.”

POWIĄZANE: „Top Gun: Maverick” Star Miles Teller rozpoczął pieśń, do której nikt się nie przyłączy

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button