Rozrywka

Glen Powell oparł swój znak wywoławczy „Top Gun: Maverick” na wstydliwej historii ze szkoły średniej

Aktor Glen Powell jest jedną z nowych postaci wprowadzonych w Top Gun: Maverick, który ma znak wywoławczy Wisielec. Spektakl pozwolił aktorom wybrać indywidualne znaki wywoławcze dla swoich bohaterów, ale nie potraktowali tego lekko. Powell naprawdę chciał przynieść najlepszą możliwą nazwę. Wyjaśnił, jak wymyślił Top Gun: Maverick znak wywoławczy Wisielec.

Glen Powell gra wisielca w „Top Gun: Maverick”

Glen Powell jako Wisielec | Najważniejsze zdjęcia

Top Gun: Maverick stwierdza, że ​​Pete „Maverick” Mitchell (Tom Cruise) przesuwa granice niektórych z najlepszych lotników Marynarki Wojennej. Będą musieli współpracować, aby odnieść sukces w niemal niemożliwej do wykonania misji, jaką przed nimi postawili. Jednak nie wszyscy się dogadują i muszą nauczyć się współpracować dla większego dobra.

Powell gra Wisielec w Top Gun: Maverick, który uważa się za naturalnego lidera. Jednak nigdy nie pracuje z kolegami z drużyny. W rezultacie konkuruje bezpośrednio z Roosterem (Miles Teller) o miejsce lidera zespołu w misji, z której mogą nigdy nie wrócić do domu.

Glen Powell wyjaśnił, jak wymyślił znak wywoławczy Wisielec

” src=”https://www.youtube.com/embed/RJS9PjcLsAY?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Jimmy Kimmel na żywo zaprosił Powella do serialu, aby porozmawiać o jego Top Gun: Maverick postać, Wisielec. Kimmel zapytał, czy to prawda, że ​​musiał wybrać swój znak wywoławczy, podobnie jak zrobił to Teller. Jednak Powell nie do końca wymyślił to sam.

– Tak, muszę wybrać Wisielec – powiedział Powell. „Kiedy początkowo poszliśmy do marynarki wojennej, pojechaliśmy do Fallon w stanie Nevada i zawisliśmy ze wszystkimi ludźmi z marynarki, moim pierwotnym sygnałem wywoławczym był Slayer”.

Jednak Powell kontynuował: „Kiedy mówili o różnicy między znakami wywoławczymi Sił Powietrznych a znakami wywoławczymi marynarki wojennej, powiedzieli: „Znaki wywoławcze marynarki są jak Peanut i Zaddy, a znaki wywoławcze Sił Powietrznych są jak Spine Ripper i Slayer”. Pomyślałem: „Cóż, nie mogę być sygnałem wywoławczym Sił Powietrznych”.

„Więc pojechałem na Wyspę Północną, zawieszony z grupą lotników marynarki wojennej i spotkałem tego jednego faceta, którego sygnał wywoławczy brzmiał Pętla. Pomyślałem: „Hej, dlaczego nazywają cię Pętlą, człowieku?”. Mówi: „Wiesz…” Potem jeden z jego kumpli powiedział: „Powiem ci, dlaczego nazywają go Pętlą”.

Powell wyjaśnił: „Zasadniczo powiedzieli, że kiedy był w gimnazjum, zamierzał iść na szkolną potańcówkę, był naprawdę podekscytowany. Była tam dziewczyna, którą naprawdę lubił, ale martwił się, że będzie zbyt podekscytowany, więc wziął sznurowadło i zawiązał je wokół swojej nogi. (Śmiech). Więc bierzesz sznurowadło, zawiązujesz je wokół nogi, nie jest to świetny plan na początek. Utknął. Jego kumpel musiał go odciąć, więc otrzymał sygnał wywoławczy Pętla, a Pętla został Wisielcem.

„Top Gun: Maverick” przedstawia zupełnie nowy zespół rekrutów

Top Gun: Maverick wprowadza cały zespół obok Wisielec. Różne znaki wywoławcze to Rooster, Phoenix, Payback, Fanboy, Coyote, Bob, Cyclone i oczywiście Maverick. Top Gun: Maverick wprowadza nową ekipę, z którą widzowie mogą się połączyć, a niektórzy z nich odwołują się do elementów oryginalnej obsady.

Są najlepszymi pilotami odrzutowców, ale będą musieli przekroczyć swoje granice, aby odnieść sukces w tej misji.

POWIĄZANE: Glen Powell „Gwałtownie rzygał” z powrotem na własną twarz podczas odwracania w „Top Gun: Maverick”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button