Rozrywka

„Głos” 2022: Kim jest Ian Harrison? Piosenkarz z Ohio składa emocjonalny hołd zmarłemu ojcu swoim poruszającym występem

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Wykonywanie piosenki przed takimi gwiazdami przemysłu muzycznego jak Blake Shelton, John Legend, Gwen Stefani i Camila Cabello może być dość zniechęcające nawet dla najbardziej doświadczonej piosenkarki. Ale 20-letni Ian Harrison odłożył nerwy na bok i dał mrożący krew w żyłach występ, który sprawił, że trenerzy „The Voice” kłócili się między sobą, aby dostać go do swojego zespołu.

REKLAMA

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Ianie, czytaj dalej. W międzyczasie możesz przeczytać o innych konkurentach Iana w 22 sezonie „The Voice” – Morgan Myles, Omar Cardona i Tiana Goss.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„The Voice” In Memoriam: Od Beverly McClellan do Nolana Neala, wszystkich uczestników, którzy zginęli po koncercie

„The Voice” w NBC: Gdzie są teraz poprzedni zwycięzcy konkursu wokalnego?

REKLAMA

Kim jest Ian Harrison?

Ian jest 20-letnim studentem z Columbus w stanie Ohio. Między pójściem do szkoły i pracą w weekendy w barze, Ian stara się dopasować muzykę do swojego życia. Jest artystą alternatywnym, wyczulonym na wszystkie gatunki, od popu po country.
W swoim pakiecie wprowadzającym Ian ujawnił, jak wpłynęła na niego śmierć jego ojca. Wyjaśnił, że jego ojciec odebrał sobie życie w 2011 roku, kiedy Ian miał zaledwie dziewięć lat. Młody piosenkarz wspominał, jak był za młody, aby zrozumieć, co się dzieje z jego ojcem i zobaczyć jakieś znaki. Rok po śmierci ojca w jego życie wkroczył przybrany ojciec Iana. Młody piosenkarz pochwalił swojego przybranego ojca za bycie bardzo kochającą i zachęcającą osobą. Pasja Iana do muzyki zaistniała, gdy odziedziczył gitarę po ojcu i znalazł kilka notatek leżących w futerale. Wziął to jako znak od swojego ojca, aby zająć się muzyką i zaczął nad tym pracować. Mimo że nigdy nie występował przed publicznością na żywo, Ian postanowił zaryzykować i wziął udział w przesłuchaniu do „The Voice”.

REKLAMA

Ian Harrison w 22. sezonie „The Voice”

Na swój występ na przesłuchaniu Ian wybrał piosenkę Lorda Hurona „Noc, którą poznaliśmy”. Wyjaśnił, jak był emocjonalnie związany z piosenką, ponieważ przypominała mu jego ojca, i miał nadzieję, że sędziowie to wyczują. Na szczęście dla Iana, Gwen, Blake’a i Johna zauważyli to i odwrócili dla niego krzesła. Chociaż Blake był pierwszym trenerem, który się po niego zwrócił, Ian zdecydował się dołączyć do Drużyny Gwen po wysłuchaniu jej bardzo przekonujących argumentów o tym, jak może się z nim odnosić i pomóc mu wykorzystać jego talenty.

REKLAMA

Nie możemy się doczekać, aby obejrzeć podróż Iana w „The Voice”.

22. sezon „The Voice” będzie emitowany w poniedziałki i wtorki o 8/7 w NBC i można go transmitować w serwisie Peacock.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button