Rozrywka

„Głos” 2022: Kim jest Jay Allen? Piosenkarz country dedykuje piosenkę mamie po tym, jak stracił ją z powodu choroby Alzheimera

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Nie można zaprzeczyć mocy muzyki. Czy to tekst, czy tylko melodia, piosenka może wywołać w człowieku kilka silnych emocji. Po tym, jak zobaczył, jak jego matka powoli zanika z powodu wczesnego wystąpienia choroby Alzheimera, Jay Allen dostrzegł przebłysk nadziei, gdy jego matka usłyszała piosenkę, która na chwilę przywróciła jej wspomnienia. To skłoniło Jaya do skupienia się na muzyce i używania jej do tworzenia świadomości na temat choroby Alzheimera.

REKLAMA

36-latek postanowił wziąć udział w przesłuchaniu do 22. sezonu „The Voice” i pokazać swoje talenty trenerom – Blake’owi Sheltonowi, Johnowi Legendowi, Gwen Stefani i Camili Cabello. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Jayu i jego postępach podczas przesłuchań, czytaj dalej.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„Głos” 2022: Kim jest Ian Harrison? Piosenkarz z Ohio składa emocjonalny hołd zmarłemu ojcu swoim poruszającym występem

The Voice’ 2022: Kim jest Emma Brooke? Piosenkarka, lat 19, która występowała z Lauren Daigle, wygrywa z Johnem Legendem w „klasyczny” sposób

REKLAMA

Kim jest Jay Allen?

Jay Allen to 36-letni piosenkarz country z Nashville w stanie Tennessee, który pochodzi z Cedar Falls w stanie Iowa. Po zobaczeniu, jak jego matka cierpi na Alzheimera, Jay napisał „Puste spojrzenia”. Nagranie, w którym wykonuje piosenkę z matką na scenie w stanie Iowa, stało się wirusowe i zyskało ponad 500 milionów wyświetleń na Facebooku. Jego matka odeszła, ale Jay nadal jest adwokatem Stowarzyszenia Alzheimera, a piosenka zebrała ponad 50 milionów dolarów na pomoc w walce z chorobą.

REKLAMA

Jay jest zaręczony z artystką UMG, Kylie Morgan, która ma wyjść za mąż 1 października 2022 roku.

Jay Allen w 22. sezonie „The Voice”

Na przesłuchanie do „The Voice” Jay wybrał „Til You Can’t” Cody’ego Johnsona. Jego krzepiący występ natychmiast odbił się echem od duetu mąż-żona Blake Shelton i Gwen Stefani, którzy odwrócili dla niego krzesła. Blake spróbował się rzucić, wskazując jako legendę muzyki country, że mógłby pomóc Jayowi w udoskonalaniu jego wokalu. Ale Gwen uczepiła się zainteresowania Jaya łączeniem kraju z rockiem i oświadczyła, że ​​może pomóc mu to zbadać. Piosenkarz zaszokował wszystkich, kiedy oświadczył, że dołączy do herbaty Gwen, pozostawiając Team Blake bez członków!

REKLAMA

Fani „The Voice” również nie mieli dość Jaya i zabrali się na Twittera, aby pochwalić jego historię i wokal. Fan napisał na Twitterze: „Historia Jaya Allena i jego głos dały mi wszystkie uczucia. Poza tym jest dość łatwy w oczach. Kochaj mnie trochę Gwen Stefani. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć jego podróż. #TeamGwen @gwenstefani @JayAllenMusic #TheVoice. ” „@gwenstefani #TheVoice masz zwycięzcę w Jayu” — zadeklarował fan. „Jay mnie przekonuje. #thevoice” — napisał fan. „@gwenstefani #TheVoice Jay Allen… uwielbiam jego oryginalną piosenkę… mogę się odnieść… Jesteś niesamowita Gwen, wielka fanka” – napisał jeden z fanów. „Piosenka @gwenstefani #TheVoice Jaya Allena naprawdę mnie poruszyła. Straciłem dziś moją ukochaną żonę Jerrilynne. Miała demencję wcześnie” – podzielił się fan.

REKLAMA

22. sezon „The Voice” będzie emitowany w poniedziałki i wtorki o 8/7 w NBC i można go przesyłać strumieniowo na Peacock.

REKLAMA

Artykuł zawiera uwagi zgłaszane w Internecie przez pojedyncze osoby i organizacje. MEAWW nie może ich samodzielnie potwierdzać i nie popiera twierdzeń ani opinii składanych online.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button