Rozrywka

„Głos” 2022: Kim jest Omar Cardona? John Legend twierdzi, że ten czterokrzesłowy artysta może wygrać program

LOS ANGELES, KALIFORNIA: Długo oczekiwany 22. sezon programu NBC „The Voice” w konkursie śpiewu NBC rozpoczął się poruszającym duszę występem Morgana Mylesa, który zakończył się nie tylko czterokrzesłową turą od trenerów, ale także blokiem nowy trener Camila Cabello wobec Gwen Stefani.

REKLAMA

Po obejrzeniu, jak Morgan postawiła poprzeczkę dość wysoko swoim występem, nie mogliśmy nic poradzić na to, że było nam żal wykonawcy, który musiał ją ścigać. Ale prawie natychmiast okazało się, że się myliliśmy, gdy tylko Omar Cardona zaczął nucić „Separate Ways by Journey”. Nie było niespodzianką, gdy Omar również zdołał uzyskać upragnioną czterokrzesełkową kolejkę od trenerów – Blake’a Sheltona, Johna Legenda, Gwen i Camili. John był pod takim wrażeniem „zwrotów” Omara w swoim występie, że sędzia celebrytów ogłosił, że Omar może zostać zwycięzcą sezonu! Jeśli zastanawiasz się, kim jest ten zawodnik, któremu udało się zdobyć tak wysokie pochwały od legendarnego zwycięzcy EGOT, to mamy dla Ciebie ochronę.

REKLAMA

POWIĄZANE ARTYKUŁY

„The Voice” In Memoriam: od Beverly McClellan do Nolana Neala, wszystkich uczestników, którzy zginęli po koncercie”

The Voice” w NBC: Gdzie są teraz poprzedni zwycięzcy konkursu wokalnego?

REKLAMA

Kim jest Omar Cardona?

Omar Jose Cardona jest 33-letnim pełnoetatowym artystą z Orlando na Florydzie. Od 15 lat wykonuje muzykę w pełnym wymiarze godzin. W swoim profilu Sound Better Omar ujawnił, że pracuje jako profesjonalny piosenkarz od ukończenia szkoły średniej w 2007 roku. Powiedział: „Ukończyłem szkołę średnią w 2007 roku i od tego czasu pracuję jako zawodowy piosenkarz. mieć coś, co ludzie nazywają normalną pracą. Dzięki Bogu mój dar pozwolił mi pracować.

REKLAMA

Był związany z Disneyem na różnych stanowiskach, od śpiewania sesji po śpiewanie w tle. Zapewnił wokal w tle dla Jordana Fishera, co uważa za jedno ze swoich największych osiągnięć. „Śpiewam BGV dla Jordana Fishera (doskonałego hollywoodzkiego aktora/piosenkarza). Praca dla JF od około roku zmieniła moją ścieżkę kariery w kierunku, w którym chcę dalej podążać” – wyjaśnił. Zapytany o swoje mocne strony, Omar powiedział: „Mam bardzo wysoki pas (E powyżej wysokiego C), a moje umiejętności riffowania są ogromne”.

REKLAMA

Współpracował z wielokrotnie nagradzaną grupą Acappella Voice Play, udzielając wokali w trio singli, w tym coverach „Carry On Wayward Son” Kansas i „Dream On” Aerosmith. Występuje również z zespołem Epic Party Band z Orlando, specjalizującym się w muzyce pop i dance. W swoim biografii na Instagramie Omar opisuje siebie jako „Profesjonalny piosenkarz. Kochający syn, brat i chłopak. Poliamoryczność. Twitch Gamer (Omaj_88). Ogólnie rzecz biorąc, ludzie. Nocna sowa! Miłość to miłość!”

REKLAMA

Omar Cardona w 22. sezonie „The Voice”

Omar ledwo skończył swoją pierwszą notatkę, kiedy John natychmiast postanowił odwrócić krzesło. Wkrótce pozostali trenerzy poszli w ich ślady, a Camila była ostatnia. Chociaż Gwen i Camila próbowały zwabić Omara do dołączenia do ich zespołów, chwaląc jego występ, to Blake i John wdali się w swoistą wojnę licytacyjną, aby umieścić piosenkarza z Florydy w swoim zespole. John próbował wprowadzić Omara do swojej Team Legend, wyobrażając sobie, jak jego wokal będzie brzmiał w różnych gatunkach, podczas gdy Blake przyjął strategię dziurkowania opinii Johna, aby przekonać Omara.

REKLAMA

Bardzo rozbawiony Omar zdecydował się dołączyć do John’s Team Legend. Wyraził swoją wizję stworzenia gatunku łączącego pop i oldschoolowy rock. John był tak szczęśliwy, że znalazł w swoim zespole czterokrzesłowego wykonawcę, że dalej zachwycał się występem młodzieńca. Dochodząc do tego, że mówię: „Powiedziałem mu, że może zdobyć głos i wierzę w to”. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, czy przepowiednie Johna się spełnią.

REKLAMA

22. sezon „The Voice” będzie emitowany w poniedziałki i wtorki o 8/7 w NBC i można go transmitować w serwisie Peacock.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button