Rozrywka

Gołąbki „Kawaler w raju” podejmują ważny krok w związku

ABC Niektórzy z obsady „Bachelor in Paradise” z sezonu 7 zbierają się.

Miniony rok był dla jednej pary z siódmego sezonu „Bachelor in Paradise” burzą i właśnie podzielili się wiadomością o innym ważnym wydarzeniu. Połączenie Becci Kufrin i Thomasa Jacobsa było zaskoczeniem dla wielu fanów „Bachelor Nation”, a wielu prawdopodobnie nigdy nie spodziewało się, że zobaczą ich zaangażowane i planujące wspólną przyszłość. W nowym odcinku podcastu „Bachelor Happy Hour” para ujawniła, że ​​oficjalnie wykonała kolejny duży krok w budowaniu wspólnej przyszłości.

Oto, co musisz wiedzieć:

Kufrin i Jacobs oficjalnie kupili dom

Podczas odcinka podcastu 21 czerwca Jacobs dołączył do Kufrin w pierwszej części odcinka. Zazwyczaj „The Bachelorette” Michelle Young współprowadzi z Kufrinem. Jednak Young i jej były narzeczony Nayte Olukoya właśnie ogłosili swój rozstanie kilka dni temu i postanowiła na chwilę wycofać się z podcastu. Kufrin zapewnił słuchaczy, że Young wróci, gdy będzie gotowa, ale w międzyczasie dołączył do niej Jacobs, aby para mogła podzielić się kilkoma aktualizacjami z życia osobistego.

Zanim ujawnili najnowsze osiągnięcia, Jacobs podzielił się szczerymi uczuciami na temat swojego życia w tych dniach. Kufrin oświadczył mu się w połowie maja i nie wahają się planować swoją przyszłość. „Dosłownie nie mógłbym sobie wyobrazić swojego życia takiego, jakie było w zeszłym roku”, opisał o wirze minionego roku. „Jeśli powiedziałeś, wypisz swoje najdziksze fantazje i marzenia o tym, jak ma wyglądać prawdziwa miłość, nie mogłem sobie nawet wyobrazić połowy tego!”

Jak wyjaśnili Kufrin i Jacobs, wkrótce oficjalnie będą właścicielami wspólnego domu. Obecnie ma mieszkanie w Los Angeles, a on mieszka w San Diego z własnym domem. Dawna „kawalerka” dzieliła się już wcześniej pewnymi szczegółami wspólnego poszukiwania domu, ale podróż w celu znalezienia odpowiedniego miejsca była szaloną przejażdżką, która dopiero teraz wydaje się, że się połączyła. Para wyjaśniła, że ​​pierwotnie znalazła ten dom miesiąc temu i złożyli na niego ofertę. Musieli jednak wycofać swoją ofertę po problemach ze sprzedawcą. Sprzedawca niedawno wrócił do nich po wykonaniu pewnych prac w miejscu, a umowa wróciła na miejsce. Kufrin i Jacobs spodziewają się zamknąć dom na początku lipca.

Dziwaczny dom, który pasuje do ich „trajektorii życia”

Podczas podcastu Kufrin wyjaśniła, że ​​nie spodziewała się znaleźć i zakochać się w swoim nowym domu w dniu, w którym to się stało. Właśnie wróciła z trasy „Bachelor Live” i chciała tylko spać. Jednak Jacobs ustawiła kilka domów, aby mogli je zobaczyć, więc niechętnie udała się, aby sprawdzić skład. Ten dom był pierwszym, jaki zobaczyli, a ona od razu się zakochała. Kiedy umowa dobiegła końca, Kufrin była złamana z tego powodu i powiedziała, że ​​śniła o tym miejscu.

Thomas zauważył, że dom jest rzemieślnikiem z 1926 roku i użył słowa „dziwaczny”, aby go opisać. Gwiazdy „Bachelor in Paradise” natychmiast wyobraziły sobie, jak wspólnie budują tam swoją przyszłość, pomimo pewnych rozbiórek i aktualizacji, które trzeba było wprowadzić. Uznali, że to miejsce pasuje do „trajektorii życia”, które budują i poczuli, że to właściwy dom w odpowiedniej okolicy. Thomas zauważył, że fakt, że jest teraz dziwaczny, oznacza, że ​​mogą sobie pozwolić na jego zakup i uczynienie go własnym. Kufrin i Thomas obiecali podzielić się aktualizacjami na temat renowacji, a fani będą chcieli zobaczyć, jak to wszystko się łączy.

Więcej ciężkich w wiadomościach kawalerskich

Wczytuję więcej artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button