Aktualności

Golden Retrievers na kolacji w stylu „Lady and the Tramp” Date Melt Hearts

Para uroczych golden retrieverów na randce w restauracji, w scenie prosto z Pani i włóczęga, stopił serca w Internecie.

Właścicielka Ursula Daphne Aitchison udostępniła filmik ze swoimi zwierzętami, które prawdopodobnie nazywają się Hugo i Huxley, wyglądając bystro, gdy siedzieli przed knajpką.

Para, ubrana w serwetki, siedziała naprzeciwko siebie na świeżym powietrzu, a wnętrze restauracji oświetlały migoczące światła.

Zdjęcie pliku przedstawiające psa i scenę filmową.
Zdjęcie akt psa i scena z filmu „Lady and the Tramp”. Internet oszalał na punkcie klipu przedstawiającego psy noszące serwetki w restauracji, gdy wydawały się być na „randce”.
chendongshan/Getty Images/Disney

„Prosimy o stolik dla dwojga”, Aitchison, mieszkający w Wielkiej Brytanii, napisał podpis do klipu, który zgromadził ponad 600 000 wyświetleń od momentu opublikowania w Internecie.

Podpis na ekranie w filmie, który można zobaczyć tutaj, mówił „tak romantycznie”.

Kelnerzy podają psom smaczne smakołyki, widząc, jak obaj chłopcy natychmiast rzucają się na jedzenie, połykając je w ciągu kilku sekund, a niektóre nieuchronnie lądują na podłodze, a goldeny w pogoni za gorączką.

Wiele osób zachwycało się klipem, porównując go do kultowej sceny z klasyka Disneya Dama i włóczęga.

Film został wydany po raz pierwszy w 1955 roku i opowiada ponadczasową historię Lady, złotego cocker spaniela, która nawiązuje przyjaźń z kundlem o imieniu Tramp.

Para, której głosu użyli Barbara Luddy i Larry Roberts, w końcu zakochują się w sobie, uosobieniem w klasycznej scenie, w której para dzieli talerz spaghetti, a ich usta zaciskają się, gdy oboje siorbią ten sam makaron.

Film został przerobiony w 2019 roku, kiedy Disney wydał wersję na żywo z Tessą Thompson i Justinem Theroux jako tytularnymi bohaterami.

Plakaty filmowe „Lady and the Tramp”.
Oryginalne i przerobione plakaty do „Lady and the Tramp”. Do filmu porównano dwa golden retrievery cieszące się randką w restauracji.
IMDB

Komentując online Mel_V_Mon napisał: „Dama i włóczęga za chwilę.”

Annic420 powiedział: „LMAOOO Czekałem całe życie na realistyczne Dama i włóczęga”.

Christy Ma skomentowała: „Dama i włóczęga tutaj wygląda trochę inaczej.”

Neele Shie odpowiedziała: „Dama i włóczęga oczekiwania a ta rzeczywistość”.

Franck Masson zachwycał się: „Ulubione psy, ulubiony Disney”.

A Y_hilo skomentował: „Dama i włóczęga z realizmem i bez spaghetti.”

Na co Aitchison odpowiedział: „Tak”.

We wcześniejszym filmie opublikowanym przez Aitchisona, fotografa zwierząt, pokazała siebie siedzącą przy stole, delektującą się posiłkiem.

Na swojej stronie internetowej powiedziała: „Mówią, że nigdy nie pracuję ze zwierzętami, a mimo to spędziłam ostatnie 7 lat mojego życia robiąc to i nie mogłabym być szczęśliwsza”.

Poniższa tabela, dostarczona przez Statista, pokazuje popularne rasy psów w USA

Infografika: Najpopularniejsze rasy psów w USA |  Statystyka Więcej infografik znajdziesz w Statista

Golden retriever to jedne z najpopularniejszych psów w kraju, które znalazły się na liście 10 najlepszych w 2020 i 2010 roku.

Najnowsze dane z Amerykańskiego Związku Kynologicznego (AKC) pokazały, że byli na piątym miejscu, w porównaniu do czwartego dziesięć lat temu.

Newsweek skontaktował się z Aitchisonem w celu uzyskania komentarza.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button