Rozrywka

Gorący różowy cekinowy biustonosz i spódnica Dua Lipy to lekcja Barbiecore

Sunny Hill Festival — który został stworzony przez Duę Lipę i jej ojca i odbywa się w jej rodzinnym Kosowie — rozpoczął się z hukiem w czwartek wieczorem. I można się założyć (jak zwykle), że hitmaker przyniósł glamour.

W piątek przed wejściem na scenę Lipa udostępniła klip ubrana w olśniewający, gorący różowy stanik z cekinami i dopasowaną mini spódniczkę. Uderzający wygląd, dzięki uprzejmości niezwykle popularnej kolekcji Valentino Pink PP Pierpaolo Piccioli, obejmował również rękawiczki operowe, które mienią się pasującymi cekinami i różowymi satynowymi botkami za kostkę.

W innym poście Lipa poświęciła całą karuzelę dopasowanemu „dopasowaniu”. Pokazała projektantkę przy pracy i wewnętrzną metkę z jej imieniem. „Ostateczny różowy pp dla @sunnyhillfestival 💕 dziękuję x 1000000”, napisała piosenkarka „Levitating”.

Nie jest tajemnicą, że Lipa kocha Barbiecore. Wielokrotnie okazywała swoją miłość do odważnego odcienia. Spektakularny, gorący różowy kombinezon Balenciaga, który występuje co wieczór podczas trasy Future Nostalgia Tour, a także ogniste fuksjowe włosy, które kołysała w kampanii Pumy w zeszłym miesiącu, żeby wymienić tylko kilka.

Oto Dua kontynuująca celebrowanie swojego upodobania do koloru różowego. Nie mógłbym tu być więcej.

ARMEND NIMANI/AFP/Getty Images

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button