Rozrywka

„Gra w kalmary”: oto jak fani mogą wziąć udział w konkursie dzięki wirtualnej rzeczywistości

W zeszłym roku Netflix zadebiutował z przebojowym koreańskim dramatem przetrwania Gra w kalmary, w którym grupa uczestników musi rywalizować w serii gier dla dzieci o szansę na wygranie ogromnej nagrody pieniężnej. Jednak w każdej rundzie ich życie jest zagrożone. W zaledwie 12 dni Gra w kalmary stał się najpopularniejszą serią Netflix. Wielu fanów chciało zagrać we własną Squid Game – oczywiście bez śmierci. Teraz mogą, dzięki nowemu Gra w kalmary wirtualna rzeczywistość jedzie do Stanów Zjednoczonych we wrześniu. Oto, co warto wiedzieć.

„Gra w kalmary” | Netflix

Fani „Squid Game” mogą zaplanować osobiste zawody w wirtualnej rzeczywistości oparte na programie Netflix

Netflix nawiązał współpracę z Immersive Gamebox, aby stworzyć doświadczenie wirtualnej rzeczywistości w oparciu o Gra w kalmary. Gracze będą rywalizować w sześciu grach z serialu, w tym Red Light, Green Light, Marbles, Tug of War i tytułowej Squid Game. Za każdym razem, gdy ktoś wygra rundę, zarobi wirtualne pieniądze. Jeśli przegrają, będzie to kosztowało ich wirtualne życie.

Fani serialu i ich przyjaciele (każdy musi mieć co najmniej 16 lat) mogą zaplanować godzinną sesję gier VR w ośmiu lokalizacjach w Stanach Zjednoczonych — Rancho Cucamonga w Kalifornii; Denver, Colorado; Oakbrook, Illinois; San Antonio w Teksasie; Północne Dallas, Teksas; Houston, Teksas; Salt Lake City, Utah; i Arlington w Wirginii. W zależności od lokalizacji cena może wynosić od 21,99 USD do 39,99 USD na gracza.

The Gra w kalmary wirtualna rzeczywistość zostanie uruchomiona 21 września.

Netflix już uruchomił inne prawdziwe wydarzenia „Gry kalmary”

” src=”https://www.youtube.com/embed/0JCq_hmNhJs?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”akcelerometr; Automatyczne odtwarzanie; schowek-zapis; zaszyfrowane media; żyroskop; obraz w obrazie” allowfullscreen>

Rzeczywistość wirtualna to jeden z kilku sposobów, w jaki Netflix rozwija Gra w kalmary wszechświat z wciągającymi wydarzeniami z prawdziwego życia. Na początku tego roku serwis streamingowy ogłosił konkurs rzeczywistości o nazwie Gra w kalmary: Wyzwanie. W nowym programie znalazło się 456 zawodników z całego świata, którzy będą rywalizować w grach inspirowanych Gra w kalmary. Główna nagroda to największa w historii nagroda pieniężna w reality TV — 4,56 miliona dolarów.

Gra w kalmary: Wyzwanie nie ma jeszcze daty premiery. Seria Netflix zainspirowała także inne prawdziwe wydarzenia związane z grą w Squid, takie jak zawody w Korei Południowej w zeszłym roku.

Sezon 2 „Squid Game” jest już w drodze

W czerwcu Netflix ogłosił, że Gra w kalmary został oficjalnie odnowiony na drugi sezon. W kolejnej części pojawią się znajome postacie, a także kilka nowych twarzy.

Pracujemy teraz nad scenariuszem i tworzymy formę historii” – powiedział producent wykonawczy Kim Ji-yeon na blogu Netflix Tudum. „Ale na pewno jest duża presja, jak zrobić [season 2] nawet lepiej. Wiem, że wielu różnym fanom i widzom bardzo podobała się seria, ale tak naprawdę skupiamy się na tym, jak sprawić, by była jeszcze bardziej radosna dla globalnej publiczności”.

Gra w kalmary Sezon 2 nie ma jeszcze daty premiery, ale oczekuje się, że nadejdzie w 2024 roku lub wcześniej. W międzyczasie sezon 1 jest teraz transmitowany na Netflix. Sprawdzaj Ściągawki Showbiz, aby uzyskać więcej aktualizacji.

POWIĄZANE: Twórca „Squid Game” mówi, że w sezonie 2 „stracił sporo snu”

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button