Rozrywka

Gracz ITV The Chase skarcony przez Bradleya Walsha po „zakończeniu” The Vixen

ITV The Chase było świadkiem, jak nowa grupa ludzi przyłączyła się do panelu, aby spróbować zabrać do domu trochę gotówki.

Bradley Walsh przywitał Sylwestra z Surrey, Juliet z Halifax, Grace z Birmingham i Dana z High Wycombe, gdy wszyscy przetestowali swoją wiedzę i próbowali zmierzyć się z pościgiem.

Sylvester był pierwszy i był szczęśliwy widząc, że zmierzy się z Jenny Ryan, lepiej znaną w teleturnieju jako The Vixen – i wykonał imponującą robotę, zadając wiele pytań bezpośrednio w swoim kreatorze gotówki.

Przyjął środkową ofertę i zagrał za 3000 funtów – i na szczęście udało mu się przejść.

Bradley zamknął odtwarzacz po jego bezczelnym dowcipie (Zdjęcie: ITV) Czytaj więcej Pokrewne artykuły Czytaj więcej Pokrewne artykuły

Sylwester był wielokrotnie przyłapany, ale dopiero po jednym pytaniu Szekspira podbił Jenny, gdy udało mu się przejść do finału po tym, jak przegapiła jedno pytanie.

Kiedy szczęśliwie przeszedł, Bradley powiedział mu, że jest „zaklety, bardzo zakręcony”, co skłoniło Sylwestra do spojrzenia na The Vixen i dodania: „Do zobaczenia później Jenny”.

Quiz uśmiechnął się: „Na pewno będziesz!”, po czym Bradley natychmiast interweniował i powiedział: „Nie nakręcaj jej, po prostu wejdź do finału!”

Sylvesterowi powiedziano, żeby nie nakręcał Jenny (Zdjęcie: ITV)

Gdy Bradley zwrócił się do Jenny o opinię, odpowiedziała: „Myślę, że nie ma znaczenia, jak dojdziesz do finału, o ile dojdziesz do finału… a on tam jest!”

Sylvesterowi udało się przejść do finału razem z Danem, ale nie zdołali zabrać do domu gotówki po tym, jak doszli do 13.

Jednak pomimo tego, że udało się odpowiedzieć na zaledwie kilka pytań, we wtorkowy wieczór fani krzyczeli na Sylwestra.

Przechodząc na Twittera, fani szybko go pochwalili, a jeden z użytkowników napisał: „Sylvester po prostu mówi losowe rzeczy, które pojawiają się w jego głowie, jest zabawny jak cholera”.

Czterech nadziei zmierzyło się z Jenny Ryan w The Chase – ale przegrało (Zdjęcie: ITV)

Inny napisał: „Sam Sylvester byłby śmiechem!”

Trzeci dodał: „Sylvester zabija mnie dziś wieczorem. To moja wieczorna rozrywka!”

Chociaż nie zabrali do domu gotówki, fani z pewnością pokochali The Chase, ponieważ wspólny wysiłek sprawił, że zespół rozbawił widzów – zwłaszcza pogodną osobowością Sylwestra.

The Chase trwa w dni powszednie w ITV o 17:00.

Aby uzyskać więcej najnowszych wiadomości o showbiznesie od Daily Star, zapisz się do jednego z naszych biuletynów tutaj.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button