Rozrywka

Gracz Royal Ascot traci szansę na wygranie fortuny po wcześniejszej wypłacie za mniej niż 500 GBP

Gracz z Royal Ascot zmarnował szansę na wygranie fortuny po tym, jak wcześniej wypłacił swój zakład za mniej niż 500 funtów.

Bailey Grant postawił siedmiokrotny zakład akumulowany podczas czwartkowych i piątkowych wyścigów w Ascot, a jego zakład 1,05 funta w każdą stronę przyniósł w sumie 83 638,75 funta, jeśli wszystkie jego selekcje wygrały. Po zobaczeniu, jak jego pierwsze trzy konie wygrały w czwartek, Bailey napisał na Twitterze swój kupon i napisał: „Co powinniśmy zrobić @AndyRobsonTips”.

Postanowił jeszcze nie wypłacić gotówki i pozwolił, aby zakład trwał w piątek, kiedy jego czwarta selekcja również wygrała, aby jeszcze bardziej podnieść wartość wypłaty.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Gdy zostały jeszcze tylko trzy konie do biegu, Bailey napisał na Twitterze „Oooo, zbliża się”, zanim zdecydował się wypłacić swój zakład za 463,75 £.

Wszystkie pozostałe konie wygrały, co oznacza, że ​​Bailey stracił łączny zwrot w wysokości ponad 83 500 funtów. Ponownie napisał na Twitterze swój kupon, tym razem pisząc: „Wciąż nie mogę w to uwierzyć, wypłacił 463,75 £, kiedy zaczął działać i wygrał za 83 638,75 £! W każdym razie, dobranoc Twitterze”.

Niektórzy użytkownicy Twittera kwestionowali jego decyzję, aby nie dopuścić do zakończenia zakładu, ale Bailey odpowiedział, wyjaśniając: „Niektórzy z was tutaj, nie mają rozumu, by myśleć o tym finansowo! Wyobraź sobie, że jeden z nich został obstawiony lub przyszedł nigdzie w wyścigu? Wszyscy byście się śmiali lub kopali!

Czy wypłaciłbyś zakład Bailey’a? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Bailey Grant wypłacił 463,75 £, a jego trzy konie pozostały

Kiedy rozczarowanie opadło, dodał za pośrednictwem SportBible: „Pod koniec dni, chłopcy, właśnie skończyłem 21 lat, obstawiałem zakłady w przeszłości, zwłaszcza w Cheltenham w tym roku. wcześnie!”

„Opłaciło się, może nie 83 tysiące funtów, ale grałem z bukmacherami w ich własnej grze i wyszedłem z sumą prawie 7 tysięcy funtów + za tylko dzisiaj!”

Royal Ascot zakończył się w sobotę po pięciu ekscytujących dniach ścigania się na słynnym torze wyścigowym w Berkshire. Chociaż Bailey nie był w stanie zdobyć fortuny ze swojego zakładu, jeden z graczy odebrał w piątek 300 000 funtów zniżki na 5 funtów, po prawidłowym przewidzeniu każdego zwycięzcy.

Przeczytaj więcej powiązanych artykułów Przeczytaj więcej powiązanych artykułów

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button