Rozrywka

„Grasping for straws”: prawnicy Amber Heard ZATRZYMALI za wykopanie cytatu Johnny’ego Deppa z 1995 roku

Amber Heard i jej zespół prawników ponownie stanęli w obliczu gniewu fanów i zwolenników Johnny’ego Deppa po tym, jak przywołali przypadkowy cytat z prawie trzydziesięcioletniego artykułu w magazynie, sugerując, że jest on osobą agresywną. 58-letni aktor zajął stanowisko w środę, 25 maja, w swoim odparciu argumentu, podczas którego zespół Hearda poprosił go o potwierdzenie, czy kiedykolwiek powiedział coś takiego, że może kogoś uderzyć, jeśli jest zły.

Zespół 36-letniej aktorki podobno następnie wspomniał o artykule opublikowanym w 1995 roku w magazynie Premiere, w którym Depp najwyraźniej powiedział: „Mam w sobie dużo miłości i dużo gniewu w sobie. Jeśli kogoś kocham, pokocham go. Jeśli jestem zły i muszę kogoś uderzyć lub uderzyć, zrobię to. I nie obchodzi mnie, jakie są konsekwencje. Gniew. Nie płaci czynszu. Musi iść. Trzeba go eksmitować.

POWIĄZANE ARTYKUŁY

Długie obrady ławy przysięgłych czy krótkie? Oto, co działa najlepiej w przypadku Johnny’ego Deppa i Amber Heard

Co się stanie, jeśli Amber Heard przegra? Ogromny cios finansowy w połączeniu z katastrofą PR może zakończyć jej karierę

Gwiazda „Piraci z Karaibów” najpierw obaliła to, ale potem stwierdziła, że ​​„mógł powiedzieć to w odniesieniu do paparazzi”, po czym dodał, że „nie potwierdził, czy rzeczywiście złożył to oświadczenie”, jak donosi Wtajemniczony. Ten dramat sądowy wydarzył się, gdy Depp i Heard są obecnie zaangażowani w sprawę o zniesławienie, która dotyczy artykułu z 2018 roku napisanego dla The Washington Post. Utwór został napisany przez aktorkę „Aquamana”, która stwierdziła w nim: „Nie widziałam siebie jako ofiary. Dwa lata temu stałam się osobą publiczną reprezentującą przemoc domową i poczułam pełną siłę gniewu naszej kultury wobec kobiet, które się wypowiadają”.

Poszczególne zespoły Deppa i Hearda robią, co w ich mocy, aby wygrać szeroko nagłośniony proces. Ale niedawny wyczyn prawników aktorki „The Rum Diary” nie został doceniony w Internecie, gdy krytycy tweetowali, zespół „Amber Heard” przejrzał KAŻDY JEDEN ARTYKUŁ, jaki kiedykolwiek napisano o Johnnym Deppie i wyciągnął ich cytat, którego Depp nie mógł przypomnieć sobie z tego tabloidu Zakładając jego słowa, piekielne założenie, odkopali przypadkowy artykuł z 1995 roku, sprzed 27 lat http://interview.johnnydepp-zone2.com/1995_02Premiere.html.”

„To niewiarygodne… że zniżyliby się tak nisko!” powiedział drugi. – Dziś jest z siebie zadowolona, ​​pewnie było w jej portfolio, zanim jeszcze rozpoczęła kampanię. Śledziła go od liceum” – zauważył trzeci użytkownik.Tweet trzaskający Heard brzmiał: „Wykopywanie rzeczy, które powiedział 27 lat temu, to naprawdę chwytanie słomek. I nie ma to nic wspólnego z tym procesem”. Inny tweet dodał: „Czy ten rzekomy tekst nie byłby uważany za fabrykowanie dowodów?”

Jednak było kilku, którzy wierzyli, że zespół prawników Deppa trochę się pomylił podczas środowego postępowania. Jeden z takich użytkowników napisał na Twitterze: „Zastanawiam się, dlaczego jego prawnicy zamilkli i nie pytali, skąd pochodzą jego„ cytaty ”…” Inny użytkownik skomentował: „Zaczynam myśleć, że powrót Johnny’ego na stoisko był ogólnym błędem, gdy ważysz pozytywy i negatywy. Być może.” „Czuję, że ostatnio bardzo się pomylili” – dodał tweet.Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button