Aktualności

Green Bay Packers: stary przyjaciel mógł znaleźć klucz do sukcesu Jordan Love

Jordan Love może w końcu zadomowić się z Green Bay Packers. Rozgrywający z trzeciego roku był bardzo gorący – w dużej mierze niepotrzebny – podczas swojej młodej kariery w NFL. Z trzykrotnym MVP Aaronem Rodgersem w centrum, Love nie ma zbyt wielu okazji, by się zaprezentować.

Miłość nie zachwyciła nikogo w obozie, odkąd został powołany przez Packers w 2020 roku. Miał problemy ze swoim pierwszym startem w zeszłym roku, kiedy Rodgers usiadł po pozytywnym teście na COVID-19. Ten obóz był trochę inny dla Miłości. Sprawia, że ​​ludzie zwracają na siebie uwagę, a to stary przyjaciel Packersów sprawia, że ​​tak się dzieje.

Jordan Love robi postępy z Green Bay Packers

Jordan Love z Green Bay Packers zmierzy się z Detroit Lions na Ford Field 9 stycznia 2022 roku w Detroit w stanie Michigan.
| Nic Antaya/Getty Images.

Nie z własnej winy Love znalazł się w trudnej sytuacji z Packersami. GM Green Bay, Brian Gutekunst, zaszokował Packer Nation, gdy w pierwszej rundzie NFL Draft 2020 zdobył Love.

Nastąpiło to po tym, jak Rodgers poprowadził zespół do rekordu 13-3 i miejsca w meczu o tytuł NFC. Chociaż Love był uważany za najlepszego rozgrywającego w drafcie, Green Bay nie był natychmiast potrzebny. Ten wybór wydawał się wywoływać wrogość między Rodgersem a zespołem, ale wydawał się również motywować weterana QB. Od czasu wyboru Rodgers miał dwa sezony z rzędu All-Pro.

Wkraczając w trzeci sezon, Love wydaje się bardziej komfortowy w obozie. Po pierwszym dniu w ochraniaczach otrzymał natychmiastowe pochwały od głównego trenera Matta LaFleura.

„Myślę, że to może być jedna z jego najlepszych praktyk, jakie widzieliśmy w ciągu trzech lat”, powiedział LaFleur, za Kassidy Hill z Packers News.

Love pracował nad pracą nóg z trenerem rozgrywającym Tomem Clementsem

Love pracował z trenerem rozgrywającym Tomem Clementsem nad jego pracą nóg. Clements wraca do Green Bay po tym, jak w latach 2006-2016 był trenerem rozgrywających i koordynatorem ofensywy pod wodzą Mike’a McCarthy’ego. Pracował z Arizona Cardinals przez dwa sezony, zanim przeszedł na emeryturę w styczniu 2021 roku. Teraz wrócił do Green Bay i Love czuje się dobrze ze swoją pracą nóg.

„Oglądając film z zeszłego roku, mecze, w których brałem udział, dużo rzutów, moje stopy byłyby jakby oderwane, nie byłyby skierowane do celu, nie miałyby idealnej podstawy. Więc to jest największa rzecz, nad którą pracowałem” – powiedział Love. „Po prostu kontynuuj utrzymywanie bazy za każdym razem, gdy rzucasz, bez względu na to, czy zejdziesz z platformy, czy nie, po prostu spróbuj wrócić do bazy tak szybko, jak to możliwe i po prostu dalej się rozwijaj z tej bazy.

„Kiedy dotrzesz do bazy, masz więcej mocy i możesz w nią wcisnąć biodra. Po prostu masz większą moc rzucania, a nie tylko rzucanie przez cały czas, gdy jesteś trochę poza platformą.

Rodgers odegrał rolę w zwabieniu Clementsa z powrotem do Green Bay i powiedział, że podstawy są kluczem do skierowania Love na właściwy tor.

„Wspomniałem o tym Mattowi, wiesz po sezonie… jeśli chce sprowadzić kogoś, kto będzie nauczał podstaw we właściwy sposób, każdego dnia, to Tom jest tym facetem” – powiedział Rodgers.

„Uważność na podstawy, myślę, że naprawdę pomoże Jordanowi i Danny’emu (Etling), ponieważ jeśli chcesz być dokładny w tej lidze, musisz rzucać piłkę w rytmie i równowadze. I myślę, że po raz pierwszy kładzie się odpowiedni nacisk na te podstawy”.

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

POWIĄZANE: Pierwszy hit AJ Dillona w sezonie 2022 jest niszczycielski

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button