Aktualności

Green Bay Packers wyciągnęli wnioski ze swojego kłopotliwego błędu w pierwszym tygodniu

Jak dotąd rok 2022 zaczyna się jak 2021 dla Green Bay Packers i to dobrze, jeśli jesteś fanem Packers. W obu latach Paczka odbiła się po brzydkich porażkach na otwarciu sezonu. Rok temu zdobyli pierwsze miejsce w NFC.

W tym roku jest trochę inaczej. Zniknął szerokopasmowy odbiornik All-Pro Davante Adams. Wciąż jest wiele pytań o młody i niedoświadczony szeroki korpus przyjmujący Green Bay. Packers wciąż mają czterokrotnego MVP Aarona Rodgersa i mocnego dwukrotnego uderzenia w obronę w postaci Aarona Jonesa i AJ Dillona. W niedzielę przeciwko Chicago Bears, główny trener Matt LaFleur upewnił się, że Packers nie powtórzyli błędu, który popełnili podczas przegranej w pierwszym tygodniu z Minnesota Vikings.

The Green Bay Packers mieli fajny tydzień na odbicia

Aaron Jones i Aaron Rodgers z Green Bay Packers schodzą z boiska po zwycięstwie nad Chicago Bears na Lambeau Field 18 września 2022 roku w Green Bay w stanie Wisconsin. | Michael Reaves/Getty Images.

Od lat w Green Bay nie było mowy o przestępstwie. Z rozgrywającymi Hall of Fame Brett Favre i Aaron Rodgers na czele od 1992 roku, Packers byli w stanie zdobyć punkty. Po okropnej przegranej z Wikingami w zeszłym tygodniu pojawiły się znaki zapytania, jak poradziliby sobie z życiem bez Adamsa.

W niedzielnym zwycięstwie nad Bears ofensywa wyglądała na zsynchronizowaną. Jest wiele rzeczy, które wciąż wymagają uporządkowania, ale Rodgers & Co. wyglądały znacznie ostrzej niż tydzień temu. W przegranej 23-7 z Wikingami Rodgers pokonał 22 z 34 na 195 jardów i przechwycenie. Średnio 5,7 jardów na przejazd.

Przeciw Niedźwiedziom Rodgers ukończył 19 z 25 podań na 234 jardy i dwa przyłożenia. Po meczu przyznał, że jego statystyki wyglądały znacznie lepiej niż on.

„Dzisiaj było naprawdę około 28 (Dillon) i 33 (Jones), dając im piłkę nożną” – powiedział Rodgers, według ESPN. „Nie grałem świetnie i wydaje mi się, że statystyki wyglądają trochę lepiej niż mecz.

„Przeoczyłem kilka rzutów, których nigdy nie powinienem przegapić. Pojawiły się okazje do zdobycia większej liczby punktów.

Rodgers kontynuował swoją dominację nad największym rywalem Packersów. W swoich 29 startach przeciwko Bears ma 24-5.

Packers jechali na nogach Aarona Jonesa do zwycięstwa

Największym problemem w przegranej w pierwszym tygodniu był brak chwytów Jonesa. Przeciwko Wikingom rzucił się pięć razy na 49 jardów. Miał trzy połowy na 27 jardów. Wybuchowy Jones dotknął piłkę osiem razy podczas całej gry.

„Za każdym razem, gdy Aaron Jones wychodzi z gry z ośmioma dotknięciami, to nie wystarczy”, powiedział LaFleur dziennikarzom po meczu Wikingów. „To nie jest wystarczająco dobre.”

Upewnił się, że nie będzie kłopotliwej powtórki w niedzielę.

Jones niósł Packers, pędząc 15 razy na 132 jardy i przyłożenie. Złapał też trzy podania na 38 jardów i kolejny wynik. Jones był zdecydowanie największą bronią Green Bay.

Po tygodniu 1 Jones upierał się, że nie jest sfrustrowany. Powiedział po prostu, że będzie gotowy, gdy tylko zostanie wywołany jego numer. Często dzwonili pod jego numer w niedzielę, a on udowodnił, że jest gotowy.

„To po prostu naturalnie wywołało uśmiech na mojej twarzy” – powiedział Jones. „Wiedziałem, że muszę się stawić, kiedy ktoś dzwonił na mój numer. To po prostu popycha mnie o wiele mocniej”.

Rozważ Tydzień 1 jako doświadczenie edukacyjne.

Tak jak Transmisje sportowe na Facebooku. Śledź nas na Twitterze @kasa_kasa i zapisz się do naszego Kanał Youtube.

POWIĄZANE: Prognoza Green Bay Packers 2022: Aaron Rodgers ma kolejny rok typu MVP w sezonie 12 zwycięstw

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button