Rozrywka

„Grey’s Anatomy”: oto, co wiemy o sezonie 19

Wygląda na to, że dopiero wczoraj po raz pierwszy zapoznaliśmy się z Meredith Grey Ellen Pompeo w programie ABC Grey’s Anatomy. Przez lata obserwowaliśmy, jak tytułowa postać zmienia się z dziwacznej rezydentki szkoły medycznej w owdowiałą matkę trójki dzieci.

W obecnej formie Grey’s Anatomy to najdłużej emitowany dramat medyczny w historii telewizji w godzinach największej oglądalności. Ale plotki sugerują, że wieloletnia seria serialu może się wkrótce skończyć.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

W wywiadzie udzielonym Insiderowi w grudniu 2021 r. Ellen ujawniła, że ​​jest gotowa, aby przejść dalej. Czy to oznacza, że ​​fani będą zmuszeni się pożegnać? Czy Grey’s Anatomy powróci w sezonie 19? Oto, co wiemy.

Źródło: ABC

Teddy Altman (w tej roli Kim Raver) i Atticus „Link” Lincoln (w tej roli Chris Carmack)

Kontynuacja artykułu pod reklamą Czy „Grey’s Anatomy” zostało odnowione na sezon 19?

Fani Grey’s Anatomy mogą odetchnąć z ulgą, wiedząc, że Grey Sloan Memorial jeszcze nie zamknął swoich drzwi… mimo wszystko. W styczniu 2022 roku ABC ogłosiło, że Grey’s Anatomy zostało odnowione na sezon 19.

Po ogłoszeniu tego, twórca serialu, Shonda Rhimes, przyznał obsadzie i ekipie Grey’s Anatomy ogromny sukces serialu.

„Nie mogłabym być bardziej podekscytowana tym, że przez kolejny sezon będziemy mogli dalej opowiadać historie Meredith, Bailey, Richarda i wszystkich innych lekarzy z Grey Sloan Memorial” – czytamy w jej oświadczeniu.

Wieloletnia showrunnerka Krista Vernoff dodała: „Jestem podekscytowana współpracą z naszymi niezwykłymi pisarzami, aby wymyślić, dokąd zmierzamy, i zawsze jestem wdzięczna naszym partnerom z Disneya i ABC za umożliwienie nam opowiadania odważnych historii z prawdziwym wpływem”.

Artykuł jest kontynuowany pod reklamąŹródło: ABC

Miranda Bailey (grana przez Chandrę Wilson)

Pomimo dobrych wieści, fani nadal sceptycznie podchodzą do tego, jak Grey’s Anatomy przetrwa, jeśli serial odejdzie. Ellen już od jakiegoś czasu stoi jedną nogą za drzwiami, co skłania fanów do zastanowienia się – czy sezon 19 jest ostatnim sezonem Grey’s Anatomy?

Kontynuacja artykułu pod reklamąCzy 19 sezon „Grey’s Anatomy” jest ostatni?

Od premiery serialu widzieliśmy, jak lekarze przychodzą i odchodzą. Ellen jest jedną z niewielu członków obsady z pierwszego sezonu, która wciąż stoi. Ale według niej jeden chirurg nie przerywa pokazu.

W wywiadzie dla Entertainment Tonight z maja 2022 roku aktorka zasugerowała, że ​​Grey’s Anatomy byłoby w porządku bez Meredith. Powiedziała w gazecie: „Nieustanne próby wymyślania serialu na nowo są wyzwaniem w tym momencie”.

Źródło: ABC

Meredith Gray (grana przez Ellen Pompeo)

Artykuł jest kontynuowany pod reklamą

Ellen potwierdziła, że ​​anatomia Greya nie dobiegnie końca w najbliższym czasie, chociaż Meredith prawdopodobnie opuści ją w najbliższej przyszłości. „Będziemy starać się utrzymać to dla młodych ludzi, niekoniecznie ze mną, ale aby to wykraczało poza mnie” – dodała.

Kiedy jest data premiery 19 sezonu „Grey’s Anatomy”?

ABC potwierdziło, że 19 sezon Grey’s Anatomy zostanie wyemitowany jesienią 2022 roku. Sieć nie podała jeszcze konkretnej daty premiery, ale Bustle zauważa, że ​​premiera serialu odbywa się zwykle w połowie lub pod koniec września.

Sieć wcześniej drażniła się (zgodnie z ostatecznym terminem), że nadchodzący sezon „będzie odkrywać stale rozwijający się świat współczesnej medycyny oczami ukochanych powracających i nowych postaci”.

Możesz dostroić się do finału 18 sezonu Grey’s Anatomy w czwartek, 26 maja, o godzinie 21:00 czasu wschodniego na antenie ABC.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button