Rozrywka

„Grey’s Anatomy” sezon 19: Ile odcinków zagra Ellen Pompeo?

ABC Chirurdzy wróci na kolejny sezon, a fani nie mogą się doczekać, co będzie dalej. Chirurdzy Sezon 19 nie będzie jednak podobny do poprzednich sezonów. Ellen Pompeo podobno nie będzie fizycznie występować jako Meredith Gray przez większość nowych odcinków. W ilu więc odcinkach sezonu 19 będzie Pompeo? Oto, co wiemy.

Kiedy jest data premiery 19 sezonu „Grey’s Anatomy”?

Ellen Pompeo jako Meredith Gray w „Grey’s Anatomy” | Richard Cartwright przez Getty Images

Raporty terminowe Chirurdzy Premiera 19 sezonu 6 października 2022 r. o 21:00 czasu wschodniego na antenie ABC. Podczas gdy fani mają trochę czasu na czekanie, aktorzy i ekipa już zastanawiają się, co ma nadejść. Caterina Scorsone, aktorka grająca Amelię Shepherd, nazwała nowych członków obsady „wspaniałymi” na Twitterze z tweetem aktualizacyjnym.

„Zapamiętywanie wierszy dla #1901. Jest tutaj”, Shepherd tweetował. „Będą aktualizacje. Klasyczna obsada jest gotowa i wibrująca. Nowe dodatki do obsady są ekscytujące i wspaniałe. W środku i na zewnątrz. No to ruszamy.”

Chirurdzy Sezon 18 zakończył się w maju 2022 z lepszymi ocenami w czwartek wieczorem, szczególnie w odniesieniu do 400. odcinka serialu. Fani są podekscytowani, widząc, gdzie rozpocznie się sezon 19, ponieważ Ostateczny termin zauważa, że ​​finał został przerwany, gdy Meredith Gray trzyma się Gray Sloan z Seattle i nie pakuje swoich toreb do Minnesoty.

Jesse Williams Jackson i Sarah Drew również powrócili, a ich pocałunek w windzie sprawia, że ​​fani zastanawiają się, co będzie z nimi dalej. „Zdecydowanie pozostawia otwartą możliwość, że możesz się z nimi zameldować” – powiedział Drew w rozmowie z Deadline.

W ilu odcinkach występuje Ellen Pompeo?

Ellen Pompeo jest Chirurdzy zszywka. Ile więc odcinków? Chirurdzy Czy będzie częścią 19 sezonu? Według Deadline fani mogą spodziewać się, że zobaczą ją w ośmiu odcinkach nowego sezonu jako Meredith Grey, choć będzie opowiadać każdy odcinek. Pompeo będzie również nadal pełnić funkcję producenta wykonawczego.

Deadline zauważa również, że wierzą, że nowy sezon będzie miał łącznie 22 odcinki, co oznacza, że ​​Pompeo zagra w mniej niż połowie.

Pompeo objął główną rolę w Hulu’s Sierotaskracając czas, na który może poświęcić Szary. Dodatkowo, w ciągu ostatnich kilku sezonów znacznie zmniejszyła swoją rolę jako Meredith. Plotki sugerują, że Pompeo może całkowicie opuścić serię po sezonie 19, ale to jeszcze nie zostało potwierdzone.

Kto jest w 19. sezonie „Grey’s Anatomy” poza Ellen Pompeo?

Podczas gdy fani będą tęsknić za Ellen Pompeo w wielu odcinkach nowego sezonu, kogo widzowie mogą spodziewać się w Chirurdzy Obsada 19 sezonu?

Chandra Wilson powróci jako Miranda Bailey, a James Pickens Jr. jako Richard Webber, według Netflix Life. Ci dwaj są w serialu od pierwszego sezonu.

Inni powracający członkowie obsady to Kevin McKidd jako dr Owen Hunt, Caterina Scorsone jako dr Amelia Shepherd, Camilla Luddington jako dr Jo Wilson, Kelly McCreary jako dr Maggie Pierce, Kim Raver jako dr Teddy Altman, Jake Borelli jako dr. Levi Schmitt, Chris Carmack jako dr Atticus „Link” Lincoln, Anthony Hill jako dr Winston Ndugu i Scott Speedman jako dr Nick Marsh.

Nowi członkowie obsady to Alexis Floyd jako Simone Griffin, Niko Terho jako Lucas Adams, Midori Francis jako Mika Yasuda, Adelaide Kane jako Jules Millin i Harry Shum Jr. jako Daniel Kwan.

Potwierdzono, że Richard Flood nie wróci jako dr Cormac Hayes.

Aby uzyskać więcej informacji na temat świata rozrywki i ekskluzywnych wywiadów, zasubskrybuj kanał YouTube Cheat Sheet Showbiz.

POWIĄZANE: „Grey’s Anatomy”: Ellen Pompeo ujawnia swój plan gry końcowej z Shonda Rhimes może się zmienić

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button